logo
Český badmintonový svaz

Zápis ze schůze TMK 1/2017 (11.1.2017, Praha)

Zápis ze schůze TMK 11.1.2017

Místo konání: Astra ZM Praha
Přítomni: Stanislav Kohoutek, Tomasz Mendrek, Markéta Osičková, Tomáš Krajča

Martin Osička informuje o finanční podpoře reprezentantů ČR

Předseda Českého badmintonového svazu Martin Osička informuje o finanční podpoře pro členy juniorské a dospělé reprezentace ČR, řádných složkách jako je bonusový systém a dlouhodobá podpora reprezentantů, i mimořádné podpoře pro dospělé a juniorské hráče směrem k velkým akcím v roce 2017.

Nation to Nation: po vítězství 5:4 nad Maďarskem získaly české "třináctky" bronzové medaile

Duely o konečné umístění zakončily dnes v maďarské Pécsi turnaj Nation to Nation. Český Talent Team U13 na něm startoval pod vedením trenérů Radka Votavy a Pavla Maňáska ve složení Pavel Maňásek, Daniel Dvořák, Robin Tancer, Veronika Nováková, Petra Maixnerová a Justýna Muchová. 

Světový žebříček juniorů: Jan Louda je na sedmém místě, Švábíková čtrnáctá

Velice příjemný pohled je pro českého badmintonového příznivce na juniorský světový žebříček. Jan Louda v aktuálním vydání žebříčku figuruje na vynikajícím sedmém místě ve dvouhře chlapců, Cristian Savin je pak dvanáctý a Petr Beran šestnáctý. Mezi dívkami je nejlepší Tereza Švábíková na čtrnáctém místě.

Ohlédnutí za kariérou Kristíny Gavnholt: tři olympiády, zlato z mistrovství Evropy juniorů či dva tituly z Grand Prix

Česká badmintonová jednička Kristína Gavnholt před Vánoci oznámila, že už se nadále nebude věnovat profesionálnímu badmintonu. Projděte si s námi několik z největších úspěchů její bohaté kariéry.

Největším úspěchem Kristíny je, že se naučila pracovitosti a cílevědomosti, říká Petr Ludík

Největším předvánočním tématem pro české badmintonové příznivce byl avizovaný konec profesionální kariéry Kristíny Gavnholt.  S Petrem Ludíkem, otcem Kristíny, jsme se bavili o začátcích nejúspěšnější české badmintonistky posledních deseti let a také třeba o tom, jaké to je, být otcem českých jedniček v mužích i ženách.

Oficiální vyjádření Kristíny Gavnholt k ukončení kariéry

Nejlepší česká badmintonistka posledních deseti let, mistryně Evropy juniorů a trojnásobná účastnice olympijských her Kristína Gavnholt oznámila konec profesionální kariéry. Zde přinášíme oficiální vyjádření Kristíny:

Kristína Gavnholt ohlásila konec badmintonové kariéry

Nejúspěšnější česká hráčka poslední dekády Kristína Gavnholt se už nadále nebude věnovat profesionálnímu badmintonu. Své rozhodnutí ukončit kariéru trojnásobná účastnice olympijských her oznámila vedení ČBaS.

Připravujeme podrobnosti…

Kateřina Tomalová o výběrovém soustředění Badminton Europe v dánském Vejenu

Od 5. do 9. prosince probíhal v dánském Vejenu camp Badminton Europe. Soustředění, jehož cílem bylo vytipovat hráče pro nově vznikající tréninkové centrum - Centre of Excellence - se zúčastnila také česká hráčka Kateřina Tomalová, která se svěřuje se svými dojmy ze čtyřdeního programu: 

Italian International: Češi se na římském "betonu" dostali mezi 16 nejlepších

Tvrdá podlaha a ještě tvrdší mezinárodní konkurence. Takové je resumé mezinárodního mistrovství Itálie z pohledu českých reprezentantů, kteří se dostali nejdále do 2. kola, tedy mezi 16 nejlepších. V Římě se to podařilo párům Jaromír Janáček - Kateřina Tomalová a Kateřina Tomalová - Tereza Švábíková. 
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading