logo
Český badmintonový svaz

TMK ČBaS informuje o Nations Future Cup 2017 a složení reprezentačního výběru U17

Trenérsko-metodická komise ČBaS zveřejnila širší nominaci českého národního týmu U17, ze které bude vybrána nominace pro Nations Future Cup 2017. Nominační seznam je rovněž základem pro výběr našich nejlepších juniorů do sedmnácti let pro Mistrovství Evropy U17, které se na podzim koná v Praze!

Extraligový tahák: Krumlov hostí Benátky, živý stream odvysílá Česká televize!

Už máte plán na nedělní odpoledne? Jestli ne, zvažte návštěvu Českého Krumlova, kde se domácí oddíl SKB utká v nejočekávanějším utkání extraligového víkendu s Benátkami nad Jizerou. Pokud je to pro vás příliš daleko, můžete poprvé v historii sledovat živý stream z badmintonové extraligy na webu České televize.

Číslo 5 žije: Cristian Savin se posunul na 5. příčku světového žebříčku juniorů

Velmi lichotivý pohled pro českou reprezentaci je na aktuální vydání světového žebříčku juniorů. I přesto, že pro nemoc nemohl startovat na MMJ Maďarska, posunul se Cristian Savin na fantastické 5. místo! 

Výhry na juniorských šampionátech Švédska a Kypru posunuly hráče benáteckého klubu Cristiana Savina na pozici nejlepšího Čecha. Celkem se mu do žebříčku započítává 12 turnajů se souhrnným ziskem 11 600 bodů, a to znamená výborné 5. místo, jímž Savin ještě o příčku posunul stupínek, jehož dosáhl v minulých týdnech Jan Louda. 

Axelsen prohrál s Rothem, Dánsko přesto postoupilo do finále ME proti Rusku

O zlato na mistrovství Evropy smíšených družstev v polském Lubinu si to v neděli od 15:00 rozdají týmy Dánska a Ruska. Rozhodly o tom sobotní semifinálové duely, v nichž nebylo nouze o překvapení.

Polish U17 International: dva bronzy pro Janoštíka a Švejdu

Polský Lubin se stal v tomto týdnu pupkem evropského badmintonu. Kromě mistrovství Evropy smíšených družstev dospělých se ve městě nedaleko českých hranic konal i juniorský Polish U17 International. Česká reprezentace se na turnaji rozhodně neztratila.

Širší nominace na mistrovství Evropy juniorů ve Francii

Trenérsko-metodická komise ČBaS zveřejnila širší českého národního týmu na mistrovství Evropy juniorů, které se bude konat v dubnu ve francouzském městě Mylhúzy.
 
Juniorští hráči byli sledováni v období této sezóny na českých a mezinárodních turnajích, vedle turnajových výkonů a výsledků bylo přihlédnuto rovněž k jejich charakteru, herní specializaci a dlouhodobému hernímu potenciálu.

Talent Team, budoucnost českého badmintonu, se představuje

Co je to badmintonový Talent Team? Kdo za ním stojí, jaké jsou jeho aktivity a cíle? Přinášíme informace o tomto projektu ČBaS a představujeme vizi pro období 2017-18 a blízkou budoucnost.

Seznam účastníků GPA U17 v Orlové

 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading