logo
Český badmintonový svaz

Radek Votava o Czech U17 International: "Před pořadatelským týmem smekám."

K vydařenému turnaji Czech U17 International se vracíme společně s Radkem Votavou, šéfem organizačního výboru, který na turnaji působil v roli jednoho ze dvou trenérů reprezentačního výběru U17.

Adam Mendrek piloval formu v Dánsku u Scotta Evanse, radil mu i Peter Gade

Český reprezentant Adam Mendrek se týden před Czech Badminton Open, které začíná již ve středu v jeho „domovském“ Brně, intenzivně připravoval v Dánsku. Zařadil se do skupiny okolo Scotta Evanse a došlo i na setkání s legendárním Peterem Gadem!

Tréninkovou skupinu v Kodani utvořili vedle Mendreka a Evanse dánští badmintonisté Joel Eipe, Mads Christophersen a Mette Poulsen.

Czech U17 International: finálový den přinesl dvě výhry českých reprezentantů

Kateřina Zuzáková se stala královnou mezinárodního turnaje evropského okruhu U17 v Českém Krumlově. Na Czech U17 International zvítězila ve čtyřhře dívek spolu s Lucií Krpatovou a v mixu k velké radosti domácích diváků s krumlovským Tomášem Švejdou; k tomu navíc přidala ještě třetí pozici ve dvouhře.

Stream ze závěrečného dne Czech U17 International

Organizátoři FZ Forza Czech U17 International v Českém Krumlově připravili živý stream, který můžete sledovat prostřednictvím YouTube.

Rozlosování turnaje a průběžné výsledky: tournamentsoftware

kurt č. 1:


kurt č. 3:

Czech U17 International: výsledky semifinále a finále

Polish International: Kateřina Tomalová získala bronz ve dvouhře

Mezinárodní mistrovství Polska v Bierunu přineslo české výpravě medailový zisk ve dvouhře žen. Kateřina Tomalová prošla do semifinále, ve kterém podlehla švýcarské reprezentantce Ayle Huser. Z Polska si tedy veze třetí místo.

Czech U17 International: naši hráči mají jistotu sedmi medailí

Úspěšný druhý den mezinárodního turnaje evropského okruhu U17 v Českém Krumlově přinesl českým hráčům hned sedm postupů do zítřejšího ranního semifinále. V půl sedmé čtvrtfinále dívčí čtyřhry uzavřelo dlouhý a náročný program.

Výsledky českých hráčů na turnaji U19 Belgian Junior

Stream ze sobotních bojů Czech U17 International

Organizátoři FZ Forza Czech U17 International v Českém Krumlově připravili živý stream ze dvou kurtů, který můžete sledovat prostřednictvím YouTube.

Rozlosování turnaje a průběžné výsledky: tournamentsoftware

kurt č. 1:


kurt č. 3:
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading