logo
Český badmintonový svaz

Axelsen prohrál s Rothem, Dánsko přesto postoupilo do finále ME proti Rusku

O zlato na mistrovství Evropy smíšených družstev v polském Lubinu si to v neděli od 15:00 rozdají týmy Dánska a Ruska. Rozhodly o tom sobotní semifinálové duely, v nichž nebylo nouze o překvapení.

Polish U17 International: dva bronzy pro Janoštíka a Švejdu

Polský Lubin se stal v tomto týdnu pupkem evropského badmintonu. Kromě mistrovství Evropy smíšených družstev dospělých se ve městě nedaleko českých hranic konal i juniorský Polish U17 International. Česká reprezentace se na turnaji rozhodně neztratila.

Charitativní společenský večer pro Solibad už za týden!

Už za týden, tedy v sobotu 25. února, se v pražském Michnově paláci Tyršova domu na Malé Straně uskuteční další Charitativní společenský večer pro Solibad. Začátek akce je v 19 hodin, vstupné dobrovolné. Buďte při tom!

Širší nominace na mistrovství Evropy juniorů ve Francii

Trenérsko-metodická komise ČBaS zveřejnila širší českého národního týmu na mistrovství Evropy juniorů, které se bude konat v dubnu ve francouzském městě Mylhúzy.
 
Juniorští hráči byli sledováni v období této sezóny na českých a mezinárodních turnajích, vedle turnajových výkonů a výsledků bylo přihlédnuto rovněž k jejich charakteru, herní specializaci a dlouhodobému hernímu potenciálu.

Talent Team, budoucnost českého badmintonu, se představuje

Co je to badmintonový Talent Team? Kdo za ním stojí, jaké jsou jeho aktivity a cíle? Přinášíme informace o tomto projektu ČBaS a představujeme vizi pro období 2017-18 a blízkou budoucnost.

Seznam účastníků GPA U17 v Orlové

 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading