logo
Český badmintonový svaz

1. GPA U19

Typ: 
A
Kategorie: 
U19
Termín: 
Sobota, 28.01.2017 - Neděle, 29.01.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Hradec Králové
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Král Jiří 2000BK TJ Baník Most110002920Platný
Ehm Matěj 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice29209-162803-4760Platný
Švejda Tomáš 2002Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3-476011000Platný
Vajsejtl Jiří 2000TJ Slovan Vesec, z.s.3-476029202920Platný
Kural Martin 1999USK Plzeň5-85205-85209-16280Platný
Lecian Kristian 1999TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85203-47609-16280Platný
Viktora Jan 2001TJ Sokol Doubravka5-85205-8520Platný
Blaník Adam 2000TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-85205-85205-8520Platný
Hynek Tomáš 2000Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Sebera Vojtěch 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-16280Platný
Bumbálek Kryštof 1999TJ Slovan Vesec, z.s.9-162805-8520Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.9-162805-85209-16280Platný
Máchal Jaroslav 1999TJ Slovan Vesec, z.s.9-162805-85205-8520Platný
Palán Václav 2001SK Prosek Praha9-162803-47603-4760Platný
Mráz Šimon 2001TJ Sokol Doubravka9-162809-1628017-3280Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha9-162809-162805-8520Platný
Twardzik Adam 2001TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-32805-852017-3280Platný
Kostrhun Adam 2000Slavoj Podivín17-32809-162809-16280Platný
Kalina Vít 1999Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Janoštík Jan 2003TJ Sokol České Budějovice17-3280110005-8520Platný
Abraham Tomáš 2000Super Stars Most17-32809-1628017-3280Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Kulíšek Vít 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-476011000Platný
Macák Jan 1999SK Hamr, z.s. 3-47609-16280Platný
Kočí Jakub 1999TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-8520Platný
Tichý Štěpán 2001Badminton VK Aš9-1628017-3280Platný
Hájek David 2000Super Stars Most9-1628017-3280Platný
Waller David 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-16280Platný
Blažek Jan 2002Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-1628017-3280Platný
Janoušek Petr 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice9-1628017-3280Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Dobiášová Veronika 1999Super Stars Most1100011000Platný
Krpatová Pavlína 1999TJ Sokol Polabiny Pardubice2920110002920Platný
Kobyláková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-47603-47605-8520Platný
Adámková Jana 2001BK 93 Hořovice3-47605-8520Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice5-85209-162803-4760Platný
Kubečková Veronika 1999TJ Sokol Dobruška5-852029209-16280Platný
Škarková Anna 2000BK Kopřivnice, z.s.5-85205-8520Platný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha5-85205-85205-8520Platný
Němcová Nela 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Zuzáková Adéla 1999BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-162803-47605-8520Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Frischová Kateřina 1999TJ Sokol Klimkovice9-162809-1628017-3280Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška9-162805-852017-3280Platný
Vacková Adéla 2000Sokol Radotín Meteor Praha9-162805-85209-16280Platný
Skuhrová Aneta 1999Super Stars Most9-162805-852017-3280Platný
Matoušková Zuzana 2000TJ Sokol Křemže9-162803-4760Platný
Sonnková Valentýna 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32803-476011000Platný
Hlušičková Nicole 2001TJ Bílá Hora Plzeň17-32809-1628017-3280Platný
Srncová Veronika 1999Sokol Židlochovice17-328029203-4760Platný
Štroblová Vendula 1999Super Stars Most17-3280Platný
Mikezová Ilona 1999TJ Slovan Vesec, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Kmoníčková Lenka 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32809-1628017-3280Platný
Otáhalová Barbora 2001Sokol Židlochovice17-32805-85209-16280Platný
Kusá Lída 2002BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-32809-162809-16280Platný
Weinerová Tereza 2000BK DDM Holice5-8520Platný
Brožkovcová Veronika 1999Super Stars Most5-852017-3280Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 9-162809-16280Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 9-162809-16280Platný
Horová Eva 2001TJ Bílá Hora Plzeň9-16280Platný
Tichá Barbora 2000Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-162809-16280Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading