logo
Český badmintonový svaz

1. GPC U13

Typ: 
C
Kategorie: 
U13
Termín: 
Neděle, 22.01.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha - ZM
Kontakt: 
Jouda Tomáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha115021382138Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha2138Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-41145-8783-4114Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-411421383-4114Platný
Pecka Matyáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8789-1642Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8785-87817-3212Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8783-411417-3212Platný
Marek Jonáš 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-8789-164217-3212Platný
Dvořák Kryštof 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-87817-3212Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha9-16425-8785-878Platný
Pavlica Lukáš 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16423-41149-1642Platný
Srnec Adam 2007SK Hamr, z.s. 9-164211505-878Platný
Švarc Matěj 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Brož Vojtěch 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-164217-3212Platný
Tvrdík Tomáš 2005BC AKTIV LUŽINY9-16423-41145-878Platný
Pastrňák Matěj 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Štěpánek Ondřej 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-24183-41145-878Platný
Janíček Sebastian 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-24185-8789-1642Platný
Blažek Matěj 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Pavlíček Jakub 2006SK Prosek Praha17-24185-87817-3212Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-16429-1642Platný
Čepela Marek 2007TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Knytl Filip 2005SK Hamr, z.s. 25-3299-16429-1642Platný
Inneman Kryštof 2005SK Hamr, z.s. 25-3299-164217-3212Platný
Kašpar Šimon 2007BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Vrána Nicholas 2005BK ARION PRAHA25-3299-16429-1642Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 11501150Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Bursová Barbora 2007Sokol Radotín Meteor Praha11505-878Platný
Nachtmanová Karolína 2005SK Prosek Praha213811505-878Platný
Vyšehradská Lucie 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-4114115017-3212Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-411421383-4114Platný
Chvalová Helena 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8781150Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha5-8783-411417-3212Platný
Kratochvílová Tereza 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-8789-16429-1642Platný
Pavelková Tereza 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8785-8789-1642Platný
Cittová Pavlína 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-411417-3212Platný
Paterová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16425-878Platný
Osičková Aneta 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-8783-4114Platný
Myšičková Tereza 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41149-1642Platný
Matoušková Klára 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-87817-3212Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16429-1642Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-164221382138Platný
Pinkasová Alena 2005TJ Spoje Praha9-16425-878Platný
Veverková Nela 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-164217-3212Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24185-8785-878Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha17-24183-411417-3212Platný
Vnoučková Karolína 2006BK ARION PRAHA17-24185-8789-1642Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 17-24189-16429-1642Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha25-3299-16429-1642Platný
Brothánková Alena 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Treperová Ivana 2006SK Prosek Praha25-3299-164217-3212Platný
Vránová Natálie 2007BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Davídková Alena 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-16429-1642Platný
Čutová Michaela 2006BK ARION PRAHA17-32125-87817-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading