logo
Český badmintonový svaz

1. GPC U15

Typ: 
C
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 28.01.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha Hamr
Pořadatel: 
SK Hamr, z.s.
Kontakt: 
Loskotová Romana
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha11505-8785-878Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha21383-41143-4114Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 3-41143-4114Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-411421385-878Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 5-8783-41141150Platný
Bhuiyan David 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8782138Platný
Volček Jan 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8789-1642Platný
Šnaiberk Jan 2003SK Prosek Praha5-8789-16429-1642Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-87817-3212Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-164211502138Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha9-16429-16425-878Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-164211509-1642Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-87817-3212Platný
Slavík Matěj 2004SK Hamr, z.s. 9-16425-8785-878Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41143-4114Platný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Vyskočil Vít 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-164217-3212Platný
Peychl Matěj 2004TJ Sokol Praha XIII17-24189-1642Platný
Krejčí Petr 2004SK Prosek Praha17-24189-164217-3212Platný
Bittman Kryštof 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Schroetter Štěpán 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-24185-8789-1642Platný
Prokop Lukáš 2003TJ Spoje Praha25-3299-1642Platný
Franta Lukáš 2004SK Hamr, z.s. 25-3295-8789-1642Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Vondrák Dominik 2004BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Vnouček Adam 2003BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Hurtík Jonáš 2004SK Radonice, z.s.17-32129-1642Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Čermáková Magdaléna 2003SK Radonice, z.s.11503-41149-1642Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha21383-4114Platný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 3-411421385-878Platný
Tvrdíková Veronika 2004SK Prosek Praha3-41145-8785-878Platný
Hejduková Karolína 2004SK Prosek Praha5-8785-8785-878Platný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 5-87811501150Platný
Pávová Natálie 2004SK Prosek Praha5-8785-8782138Platný
Stará Natálie 2004SK Radonice, z.s.5-8783-411417-3212Platný
Nachtmanová Karolína 2005SK Prosek Praha9-16425-8789-1642Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41145-878Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha9-16429-164217-3212Platný
Králíčková Barbora 2004SK Hamr, z.s. 9-164221389-1642Platný
Bálintová Kristýna 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-87817-3212Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha9-16429-16429-1642Platný
Vyšehradská Lucie 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16423-4114Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-164211509-1642Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24185-87817-3212Platný
Veselá Dorota 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-16429-1642Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24185-87817-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-16423-4114Platný
Vnoučková Karolína 2006BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3295-8789-1642Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-16429-1642Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading