logo
Český badmintonový svaz

1. GPD U15

Typ: 
D
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 14.01.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha - Vinoř
Pořadatel: 
SK Prosek Praha
Kontakt: 
Jurka Jan, Mgr.
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha1503-4385-826Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha246150150Platný
Franta Lukáš 2004SK Hamr, z.s. 3-4385-8265-826Platný
Peychl Matěj 2004TJ Sokol Praha XIII3-4389-1614Platný
Prokop Lukáš 2003TJ Spoje Praha5-82617-324Platný
Krejčí Petr 2004SK Prosek Praha5-8261505-826Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8269-1614Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8263-438Platný
Panocha Vojtěch 2004Sokol Radotín Meteor Praha33-6429-1614Platný
Jáně Kryštof 2003SK Radonice33-642Platný
Čeřovský Jaromír 2004Sokol Radotín Meteor Praha33-6429-1614Platný
Spálenský David 2004Sokol Radotín Meteor Praha33-6429-1614Platný
Havlík Filip 2003BK ARION PRAHA33-6425-826Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha33-6429-1614Platný
Erben Tomáš 2004TJ Spoje Praha33-64217-324Platný
Tuháček Marek 2004Sokol Radotín Meteor Praha33-6429-16149-1614Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-324246246Platný
Balín Tomáš 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16142469-1614Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16143-4389-1614Platný
Pavlica Lukáš 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16143-438Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16143-438Platný
Lederer Jan 2004SK Prosek Praha9-16145-8269-1614Platný
Zlatník Jiří 2005SK Prosek Praha9-16145-826Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3245-826Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-2465-826Platný
Vrána Nicholas 2005BK ARION PRAHA25-3235-826Platný
Prokopič Matěj 2003BK ARION PRAHA17-2465-826Platný
Bízek Šimon 2003BK ARION PRAHA17-2469-16149-1614Platný
Janáček David 2004BK ARION PRAHA9-16149-16143-438Platný
Musil Martin 2004Sokol Radotín Meteor Praha25-3239-16145-826Platný
Solar Jan 2005SK Prosek Praha17-2469-1614Platný
Fous Petr 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-2469-1614Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-2469-1614Platný
Hlava Jonáš 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-3249-1614Platný
Pražský Šimon 2005SK Prosek Praha25-3239-1614Platný
Bílek Kryštof 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-16149-1614Platný
Mouhoubi Jan 2004TJ Spoje Praha25-32317-324Platný
Linhart Jan 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-32317-324Platný
Patočka David 2003SK Hamr, z.s. 25-32317-324Platný
Jůza Petr 2004TJ Spoje Praha17-32417-324Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading