logo
Český badmintonový svaz

2. GPA U13

Typ: 
A
Kategorie: 
U13
Termín: 
Sobota, 03.06.2017 - Neděle, 04.06.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Benátky nad Jizerou
Kontakt: 
Martinec Petr
Propozice: 
Přihlášky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Dvořák Daniel 2005TJ Sokol České Budějovice11000110003-4760Platný
Rázl Jan 2005BK TU v Liberci, z.s.2920110005-8520Platný
Běhounek Ondřej 2005TJ Chemička Ústí nad Labem3-47605-85203-4760Platný
Maňásek Pavel 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-476029202920Platný
Ovčačík Jan 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.5-85205-85209-16280Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 5-85203-47609-16280Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-85209-162805-8520Platný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-85203-47609-16280Platný
Ickert Daniel 2006BK TJ Baník Most9-162809-16280Platný
Křivka Adam 2005TJ Lanškroun, z.s.9-162803-476017-3280Platný
Fuciman Patrik 2006Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-162805-85209-16280Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-162809-162805-8520Platný
Dvořák David 2005TJ Sokol České Budějovice9-162805-852017-3280Platný
Waliszewski Marek 2006Sportclub Metalurg9-162809-162809-16280Platný
Tancer Robin 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-16280292011000Platný
Lubeník Ondřej 2005SK Badminton Boreček Opava, z.s.9-162805-85205-8520Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-241203-4760Platný
Prek Štěpán 2005Badminton Sharks Brno, z.s.25-32609-1628017-3280Platný
Nekvinda Petr 2005BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-241209-16280Platný
Štaffl Jan 2005TJ Slovan Karlovy Vary25-32605-852017-3280Platný
Jeništa Pavel 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice17-241209-162809-16280Platný
Kurdiovský Lukáš 2005Badminton Sharks Brno, z.s.25-32609-16280Platný
Simon Václav 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-241209-1628017-3280Platný
Bršťák Michal 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.25-32605-852017-3280Platný
Pálinkáš Ondřej 2005TJ Chemička Ústí nad Labem5-8520Platný
Bouchner Matyáš 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-16280Platný
Ložek František 2006BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-1628017-3280Platný
Foukal Aleš 2005TJ Slovan Vesec, z.s.9-162809-16280Platný
Šolar Ondřej 2006TJ Montas Hradec Králové9-16280Platný
Tvrdík Lukáš 2006TJ Montas Hradec Králové9-16280Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha9-16280Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-3280Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Maixnerová Petra 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.11000110002920Platný
Nováková Veronika 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.292029203-4760Platný
Muchová Justýna 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-47601100011000Platný
Žurková Valérie 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3-47603-47605-8520Platný
Osladilová Kateřina 2006TJ Sokol Klimkovice5-85203-47609-16280Platný
Nachtmanová Karolína 2005SK Prosek Praha5-85205-85209-16280Platný
Skařupová Lucie 2006SK Badminton Přerov, z.s.5-85205-85209-16280Platný
Kozempelová Kristina 2005BK TJ Baník Most5-85203-47609-16280Platný
Kortusová Barbora 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Bártová Apolena 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162809-162803-4760Platný
Helešicová Barbora 2005TJ Sokol Klimkovice9-162803-476017-3280Platný
Malcová Klára 2005BK TU v Liberci, z.s.9-162809-162805-8520Platný
Flachsová Markéta 2005Badminton VK Aš9-16280292017-3280Platný
Jiráková Tereza 2006BK 93 Hořovice9-16280Platný
Kleiberová Julie 2005TJ Montas Hradec Králové9-162809-1628017-3280Platný
Krulová Lucie 2006Badminton Sharks Brno, z.s.9-162805-852017-3280Platný
Špačková Adéla 2006BK Kopřivnice, z.s.17-241209-16280Platný
Slabá Natálie 2006BK TU v Liberci, z.s.25-32609-16280Platný
Kalkušová Karolína 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-241209-1628017-3280Platný
Hořanská Barbora 2005TJ Sokol Růžďka25-3260Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha17-241205-8520Platný
Kočová Zuzana 2005SK Badminton Tábor, z.s.25-3260Platný
Šoljaková Eliška 2005BK TU v Liberci, z.s.25-32609-16280Platný
Raithelová Natálie 2005Badminton VK Aš17-241209-1628017-3280Platný
Bursová Barbora 2007Sokol Radotín Meteor Praha17-32805-85209-16280Platný
Chvalová Helena 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-852017-3280Platný
Skýpalová Natálie 2005TJ Sokol Růžďka5-8520Platný
Vyšehradská Lucie 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8520Platný
Hálková Nela 2006TJ Sokol České Budějovice9-1628017-3280Platný
Benediktová Klára 2005USK Plzeň9-16280Platný
Dvořáčková Adéla 2006TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-16280Platný
Vašíčková Aneta 2005BK DDM Holice9-162809-16280Platný
Benišová Petra 2006BK Kopřivnice, z.s.9-162805-8520Platný
Zsilayová Kateřina 2005TJ Slovan Vesec, z.s.9-162809-16280Platný
Kramešová Dominika 2006BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16280Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8520Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading