logo
Český badmintonový svaz

2. GPA U15

Typ: 
A
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 27.05.2017 - Neděle, 28.05.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Podolí u Brna
Pořadatel: 
SK Podolí
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice110001100011000Platný
Rzeplinski Matěj 2004TJ Slavoj Český Těšín29203-47603-4760Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-47609-16280Platný
Poříz Vojtěch 2003Start Jihlava3-47605-85205-8520Platný
Marťán Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5-85209-162809-16280Platný
Slíva David 2003TJ Sokol Klimkovice5-85205-85205-8520Platný
Hora Jan 2003TJ Bílá Hora Plzeň5-8520110002920Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-85203-47605-8520Platný
Kalkuš Matyáš 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-162805-852017-3280Platný
Rázl Jan 2005BK TU v Liberci, z.s.9-162805-852017-3280Platný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha9-1628029209-16280Platný
Kopřiva Dominik 2004SK Badminton Přerov, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Diviš Jakub 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.9-162805-85205-8520Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-162803-476017-3280Platný
Kalina Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Erhart Vratislav 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1628029203-4760Platný
Šilhan Matěj 2004TJ Jiskra Nejdek, z.s.25-32609-1628017-3280Platný
Dvořák Daniel 2005TJ Sokol České Budějovice17-241205-852017-3280Platný
Smutný David 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.17-241205-85209-16280Platný
Viesner Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25-32609-16280Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno17-241209-1628017-3280Platný
Jelínek Jaroslav 2004Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25-32605-852017-3280Platný
Pospíšil Tomáš 2003Super Stars Most17-32809-162809-16280Platný
Míra Patrik 2003TJ Slavoj Český Těšín3-4760Platný
Rieger Karel 2003Badminton Proboštov z.s.9-16280Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16280Platný
Tancer Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-162809-16280Platný
Matula Tomáš 2004BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-162809-16280Platný
Jurča Tomáš 2003TJ Lanškroun, z.s.9-16280Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Hořínková Soňa 2003TJ Slovan Vesec, z.s.110005-85202920Platný
Růžičková Marie 2003BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.29203-4760Platný
Petrušková Klára 2003TJ Sokol Klimkovice3-47609-162805-8520Platný
Valentová Kateřina 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice3-47601100011000Platný
Veselá Veronika 2003TJ Lanškroun, z.s.5-8520110009-16280Platný
Staňková Ema 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-85205-85203-4760Platný
Kohoutová Markéta 2004Super Stars Most5-85203-476017-3280Platný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.5-85209-162805-8520Platný
Říhová Michaela 2003T-Club Berušky9-1628029209-16280Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice9-1628029205-8520Platný
Žurková Valérie 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-162805-85209-16280Platný
Ševčíková Martina 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.9-162803-47605-8520Platný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 9-162809-162809-16280Platný
Dejlová Veronika 2003TJ Sokol Klimkovice9-162809-16280Platný
Nováková Veronika 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Metzová Lucie 2004TJ Sokol Klimkovice9-162809-16280Platný
Hulcová Viktorie 2004Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25-32609-1628017-3280Platný
Schořová Adéla 2003BK Králův Dvůr, z.s.17-241203-4760Platný
Bártová Apolena 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice25-3260Platný
Viktorová Barbora 2003TJ Sokol Doubravka17-241205-85209-16280Platný
Šolarová Tereza 2004TJ Montas Hradec Králové17-241209-162809-16280Platný
Šmikmátorová Linda 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25-32609-162809-16280Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha25-32609-16280Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-241209-1628017-3280Platný
Krupičková Aneta 2003BKV Plzeň3-476017-3280Platný
Mendreková Dominika 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.5-8520Platný
Poláková Mariana 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.5-85209-16280Platný
Kozempelová Kristina 2005BK TJ Baník Most5-8520Platný
Mizerová Kateřina 2003BK TU v Liberci, z.s.5-852017-3280Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 9-16280Platný
Granátová Denisa 2003BK Omega Olomouc, z.s.9-16280Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16280Platný
Mrázková Barbora 2004TJ Lanškroun, z.s.9-16280Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-1628017-3280Platný
Šenfeldová Bára 2004TJ Sokol Doubravka17-3280Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading