logo
Český badmintonový svaz

2. GPA U17

Typ: 
A
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 13.05.2017 - Neděle, 14.05.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Praha - ZM
Kontakt: 
Jouda Tomáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Viktora Jan 2001TJ Sokol Doubravka110002920Platný
Janoštík Jan 2003TJ Sokol České Budějovice292029203-4760Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most3-47609-162809-16280Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno3-47605-8520Platný
Grund Michal 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice5-85203-4760Platný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice5-85203-476017-3280Platný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.5-8520Platný
Brázda Tadeáš 2002BC 66 Ivančice5-85205-85205-8520Platný
Erhart Vratislav 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Slíva Martin 2001BK Kopřivnice, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Mráz Šimon 2001TJ Sokol Doubravka9-162805-852017-3280Platný
Kozelský Matěj 2002TJ Sokol Klimkovice9-162805-852017-3280Platný
Šilhan Ondřej 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-162809-162805-8520Platný
Blažek Jan 2002Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-162809-162803-4760Platný
Tichý Štěpán 2001Badminton VK Aš9-162805-85209-16280Platný
Wanke Karel 2002S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Marťán Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32805-8520Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Pavlíček Miroslav 2001BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-32805-852017-3280Platný
Mádle Lukáš 2001BK TU v Liberci, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Hora Jan 2003TJ Bílá Hora Plzeň17-32809-162805-8520Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-32805-852017-3280Platný
Janoušek Petr 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32809-162809-16280Platný
Kulíšek Vít 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100011000Platný
Palán Václav 2001SK Prosek Praha110002920Platný
Brázda Jáchym 2001SK Radonice, z.s.3-4760Platný
Volf Matěj 2001SK Radonice, z.s.3-4760Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha5-85209-16280Platný
Poříz Vojtěch 2003Start Jihlava9-16280Platný
Prek Šimon 2002Badminton Sharks Brno, z.s.9-16280Platný
Matula Jakub 2002BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-16280Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno9-16280Platný
Volf Vojtěch 2002BaC Kladno9-16280Platný
Hykyš Dominik 2002Super Stars Most17-3280Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Adámková Jana 2001BK 93 Hořovice11000Platný
Němcová Nela 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.292029203-4760Platný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha3-476029205-8520Platný
Van Coppenolle Tallulah 2003TJ Orlová - Lutyně, z.s.3-47603-47603-4760Platný
Růžičková Marie 2003BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-85203-4760Platný
Krpatová Lucie 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice5-8520110002920Platný
Sonnková Valentýna 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85203-476011000Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.5-85205-85209-16280Platný
Hořínková Soňa 2003TJ Slovan Vesec, z.s.9-162805-85209-16280Platný
Staňková Ema 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-162805-852017-3280Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 9-162805-85209-16280Platný
Morcinková Zuzana 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-162805-85209-16280Platný
Otáhalová Barbora 2001Sokol Židlochovice9-162809-162809-16280Platný
Valentová Kateřina 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162801100017-3280Platný
Kmoníčková Lenka 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16280Platný
Kobyláková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162803-47609-16280Platný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32809-162805-8520Platný
Poláková Mariana 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32809-16280Platný
Studená Marie 2002SK Badminton Přerov, z.s.17-32805-85209-16280Platný
Kohoutová Anna Natálie 2002Super Stars Most17-32809-1628017-3280Platný
Šmikmátorová Linda 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Hlušičková Nicole 2001TJ Bílá Hora Plzeň17-32805-85205-8520Platný
Brejchová Adéla 2002TJ Sokol Nový Knín17-32809-16280Platný
Chadimová Adéla 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32809-162805-8520Platný
Líbalová Šárka 2002TJ Slovan Vesec, z.s.5-852017-3280Platný
Schořová Adéla 2003BK Králův Dvůr, z.s.9-16280Platný
Košťálová Klára 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-1628017-3280Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice9-16280Platný
Zachová Adéla 2001Start Jihlava9-16280Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 9-16280Platný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 9-16280Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň9-1628017-3280Platný
Pazderková Nicole 2002TJ Lanškroun, z.s.9-16280Platný
Veselá Veronika 2003TJ Lanškroun, z.s.9-162809-16280Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-3280Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading