logo
Český badmintonový svaz

2. GPB U13

Typ: 
B
Kategorie: 
U13
Termín: 
Sobota, 09.09.2017 - Neděle, 10.09.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Praha - Hamr
Pořadatel: 
SK Hamr, z.s.
Kontakt: 
Loskotová Romana
Přihlášky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha14001400Platný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha23685-82089-16112Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-43045-82089-16112Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-43049-1611233-6416Platný
Pálinkáš Ondřej 2005TJ Chemička Ústí nad Labem5-820833-6416Platný
Fuciman Patrik 2006Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5-82089-161125-8208Platný
Foukal Aleš 2005TJ Slovan Vesec, z.s.5-82083-43049-16112Platný
Simon Václav 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-82085-82089-16112Platný
Ickert Daniel 2006BK TJ Baník Most9-161123-43043-4304Platný
Štaffl Jan 2005TJ Slovan Karlovy Vary9-161129-161129-16112Platný
Šebesta Martin 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.9-161125-820817-3232Platný
Jeništa Pavel 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice9-161125-82085-8208Platný
Srnec Adam 2007SK Hamr, z.s. 9-1611214003-4304Platný
Dvořák David 2005TJ Sokol České Budějovice9-1611233-6416Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161129-1611217-3232Platný
Kurdiovský Lukáš 2005Badminton Sharks Brno, z.s.9-161123-43049-16112Platný
Glac Samuel 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-323217-3232Platný
Bouberle Jakub 2007TJ Sokol Vodňany17-32329-1611233-6416Platný
Švarc Matěj 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-323217-323217-3232Platný
Frýdek Jan 2006Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-32329-16112Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-323217-323217-3232Platný
Pavlica Lukáš 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-323217-32329-16112Platný
Kuzdas Kristián 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32329-1611233-6416Platný
Valouch Ondřej 2006Badminton Sharks Brno, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Líbal Štěpán 2005TJ Slovan Vesec, z.s.17-32329-16112Platný
Waliszewski Marek 2006Sportclub Metalurg17-323217-32325-8208Platný
Bršťák Michal 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Prek Štěpán 2005Badminton Sharks Brno, z.s.17-32323-43042368Platný
Oswald Michal 2005TJ Sokol Klimkovice17-32325-820833-6416Platný
Kozelský Štěpán 2005TJ Sokol Klimkovice17-323223685-8208Platný
Vrbka Tomáš 2005Sokol Židlochovice17-323217-323233-6416Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha17-323217-323217-3232Platný
Moravec Michal 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-482017-323233-6416Platný
Bouchner Matyáš 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.33-482017-3232Platný
Ptáček Jan 2006TJ Sokol Klimkovice33-48205-8208Platný
Pecka Matyáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha33-482017-323217-3232Platný
Oros Dan 2005TJ Chemička Ústí nad Labem33-48209-1611233-6416Platný
Matuš Vojtěch 2006BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.33-482017-323217-3232Platný
Křivka Adam 2005TJ Lanškroun, z.s.33-48205-82089-16112Platný
Burget Adam 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice33-482017-323217-3232Platný
Diviš David 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.33-48209-1611233-6416Platný
Karafiát Jakub 2005TJ Sokol České Budějovice33-482017-323233-6416Platný
Janíček Sebastian 2006Sokol Radotín Meteor Praha33-482017-323233-6416Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha33-482017-323217-3232Platný
Jurný Petr 2007Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33-482017-323233-6416Platný
Nyč Daniel 2006Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33-48209-1611217-3232Platný
Šolar Ondřej 2006TJ Montas Hradec Králové33-641617-323217-3232Platný
Kundrát David 2006Badminton VK Aš49-641217-323233-6416Platný
Štěpánek Ondřej 2006Sokol Radotín Meteor Praha49-641217-323217-3232Platný
Ložek František 2006BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.49-64129-1611233-6416Platný
Tvrdík Lukáš 2006TJ Montas Hradec Králové49-641217-3232Platný
Zemanovič Ladislav 2005Badminton VK Aš49-641217-323233-6416Platný
Knytl Filip 2005SK Hamr, z.s. 49-641217-323217-3232Platný
Kočárník Jan 2005Badminton VK Aš49-641217-323233-6416Platný
Nekvinda Petr 2005BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.49-64129-1611217-3232Platný
Marek Jonáš 2006Sokol Radotín Meteor Praha49-641217-323233-6416Platný
Pešát David 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.49-64129-16112Platný
Havlíček Vojtěch 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice49-641217-323233-6416Platný
Šober Jakub 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.49-641217-323233-6416Platný
Urban Filip 2005SK Hamr, z.s. 49-641217-323233-6416Platný
Pavlíček Jakub 2006SK Prosek Praha49-641217-323233-6416Platný
Ovčačík Jan 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.23681400Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Kortusová Barbora 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14005-82085-8208Platný
Krulová Lucie 2006Badminton Sharks Brno, z.s.23683-43042368Platný
Malcová Klára 2005BK TU v Liberci, z.s.3-43041400Platný
Bursová Barbora 2007Sokol Radotín Meteor Praha3-4304Platný
Hořanská Barbora 2005TJ Sokol Růžďka5-82089-16112Platný
Helešicová Barbora 2005TJ Sokol Klimkovice5-82085-8208Platný
Flachsová Markéta 2005Badminton VK Aš5-82083-4304Platný
Fišerová Karolína 2005Super Stars Most5-820814003-4304Platný
Hálková Nela 2006TJ Sokol České Budějovice9-161125-820833-6416Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 9-1611217-323217-3232Platný
Novotná Helena 2005SK Badminton Tábor, z.s.9-1611217-323233-6416Platný
Soukupová Natálie 2006Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-16112236817-3232Platný
Jiráková Tereza 2006BK 93 Hořovice9-16112Platný
Kočová Zuzana 2005SK Badminton Tábor, z.s.9-1611217-323217-3232Platný
Skýpalová Natálie 2005TJ Sokol Růžďka9-161123-43049-16112Platný
Chvalová Helena 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-161123-43049-16112Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha17-32329-1611217-3232Platný
Zsilayová Kateřina 2005TJ Slovan Vesec, z.s.17-32325-82089-16112Platný
Valentová Denisa 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32329-1611217-3232Platný
Benediktová Klára 2005USK Plzeň17-323217-32329-16112Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-32329-1611217-3232Platný
Kratochvílová Tereza 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-32325-820833-6416Platný
Vašíčková Aneta 2005BK DDM Holice17-323217-32325-8208Platný
Dvořáčková Adéla 2006TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-323217-323233-6416Platný
Slabá Natálie 2006BK TU v Liberci, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha17-32323-430417-3232Platný
Vyšehradská Lucie 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-32325-82089-16112Platný
Osičková Aneta 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-1611233-6416Platný
Dušátková Anna 2006TJ Sokol České Budějovice17-323217-323233-6416Platný
Sedláčková Vanda 2006SK Prosek Praha17-32329-1611217-3232Platný
Pavelková Tereza 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-32329-16112Platný
Hrdinová Zuzana 20051.Badmintonový klub Šumperk33-48205-820817-3232Platný
Paterová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha33-48205-820817-3232Platný
Jakubková Daniela 2005Badminton VK Aš33-482017-323233-6416Platný
Sommerová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha33-482033-6416Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha33-48209-161129-16112Platný
Kalkušová Karolína 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.33-48209-16112Platný
Bouberlová Barbora 2007TJ Sokol Vodňany33-48205-820833-6416Platný
Šafrová Anna 2005TJ Chemička Ústí nad Labem33-48209-1611233-6416Platný
Pavlišová Klára 2005TJ Sokol Křemže33-482017-323233-6416Platný
Šoljaková Eliška 2005BK TU v Liberci, z.s.33-48209-1611233-6416Platný
Veselá Barbora 2005Badminton Sharks Brno, z.s.33-482017-323217-3232Platný
Raithelová Natálie 2005Badminton VK Aš33-482017-323233-6416Platný
Trötzmüllerová Gabriela 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.33-482017-323217-3232Platný
Kulhánková Barbora 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice49-64129-1611233-6416Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha49-64129-1611233-6416Platný
Treperová Ivana 2006SK Prosek Praha49-64129-1611233-6416Platný
Weinmannová Julie 2005Badminton VK Aš49-641217-323233-6416Platný
Hálová Alice 2005TJ Sokol Křemže49-641217-323217-3232Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha49-64129-1611217-3232Platný
Kropáčová Petra 2006Sokol Radotín Meteor Praha49-641217-3232Platný
Vaníčková Nikola 2006Badminton VK Aš49-641217-3232Platný
Mikešová Eliška 2008Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.49-641217-323233-6416Platný
Krejčí Adéla 2005TJ Chemička Ústí nad Labem49-64129-1611233-6416Platný
Kramešová Eliška 2006BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.49-641217-323233-6416Platný
Berková Kateřina 2007Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.49-641217-323233-6416Platný
Davídková Kateřina 2005Badminton Sharks Brno, z.s.49-641217-323233-6416Platný
Skařupová Lucie 2006SK Badminton Přerov, z.s.23685-8208Platný
Osladilová Kateřina 2006TJ Sokol Klimkovice1400Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading