logo
Český badmintonový svaz

2. GPB U15

Typ: 
B
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 02.09.2017 - Neděle, 03.09.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Praha - Radotín
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Slíva David 2003TJ Sokol Klimkovice14009-16112Platný
Kopřiva Dominik 2004SK Badminton Přerov, z.s.236823685-8208Platný
Kalina Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-43049-1611217-3232Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-4304Platný
Dvořák Daniel 2005TJ Sokol České Budějovice5-82089-161123-4304Platný
Rázl Jan 2005BK TU v Liberci, z.s.5-82089-161129-16112Platný
Smutný David 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.5-820814002368Platný
Marťán Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5-82085-8208Platný
Diviš Jakub 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.9-1611214001400Platný
Oros Marek 2003Super Stars Most9-1611217-32329-16112Platný
Matula Tomáš 2004BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-1611223685-8208Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno9-161123-4304Platný
Tancer Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-161125-82085-8208Platný
Ječmínek Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-1611217-3232Platný
Vojtěch Adam 2004TJ Montas Hradec Králové9-161129-16112Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-161123-430417-3232Platný
Seidl Michal 2004Super Stars Most17-323233-6416Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 17-32323-43049-16112Platný
Maňásek Pavel 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32329-161125-8208Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32325-82089-16112Platný
Jelínek Jaroslav 2004Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Müller Jakub 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-323217-323233-6416Platný
Šnaiberk Jan 2003SK Prosek Praha17-32325-820817-3232Platný
Černotík David 2004TJ Sokol Růžďka17-32329-1611233-6416Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32325-82089-16112Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 17-32323-430417-3232Platný
Šilhan Matěj 2004TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32325-82089-16112Platný
Schumpeter Marek 2003SK Prosek Praha17-32325-8208Platný
Rieger Karel 2003Badminton Proboštov z.s.17-32325-820817-3232Platný
Jurča Tomáš 2003TJ Lanškroun, z.s.17-323217-323233-6416Platný
Viesner Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32329-16112Platný
Skoupý Marek 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.17-323217-3232Platný
Jeništa Pavel 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice49-641617-323217-3232Platný
Breznen Maciej 2003Kabal team Karviná33-48209-16112Platný
Mann Ondřej 2003TJ Slovan Karlovy Vary49-641617-323233-6416Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha33-482033-6416Platný
Dvořák David 2005TJ Sokol České Budějovice33-482017-323217-3232Platný
Nyč Adam 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.49-641617-323233-6416Platný
Ret Daniel 2004Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33-482017-323233-6416Platný
Mrskoš Stanislav 2004BK TU v Liberci, z.s.49-641617-323217-3232Platný
Plánička Radek 2004TJ Montas Hradec Králové49-64169-1611217-3232Platný
Häring Filip 2003TJ Sokol Klimkovice49-64169-1611217-3232Platný
Tancer Robin 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33-48209-161129-16112Platný
Port Jan 2003Super Stars Most33-482017-323217-3232Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-43049-16112Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16112Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-1611217-3232Platný
Holubář Martin 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-16112Platný
Čupa Vojtěch 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton17-323233-6416Platný
Slavík Matěj 2004SK Hamr, z.s. 17-3232Platný
Urbanec Tomáš 2004TJ Sokol Polabiny Pardubice17-323233-6416Platný
Beran František 2004BK TU v Liberci, z.s.17-323217-3232Platný
Hanák František 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.17-3232Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3232Platný
Bittman Kryštof 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-6416Platný
Dvořák Jakub 2003Super Stars Most33-6416Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.14001400Platný
Říhová Michaela 2003T-Club Berušky236823689-16112Platný
Poláková Mariana 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.3-43049-161122368Platný
Metzová Lucie 2004TJ Sokol Klimkovice3-43045-82083-4304Platný
Šolarová Tereza 2004TJ Montas Hradec Králové5-82089-1611217-3232Platný
Dejlová Veronika 2003TJ Sokol Klimkovice5-820817-323217-3232Platný
Tyrmerová Magdalena 2004TJ Sokol Nový Knín5-820817-323233-6416Platný
Nováková Veronika 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.5-820814003-4304Platný
Žurková Valérie 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-161123-43045-8208Platný
Šmikmátorová Linda 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-161123-43045-8208Platný
Krupičková Aneta 2003BKV Plzeň9-1611217-3232Platný
Schořová Adéla 2003BK Králův Dvůr, z.s.9-161129-16112Platný
Viktorová Barbora 2003TJ Sokol Doubravka9-161129-161129-16112Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice9-1611223681400Platný
Maixnerová Petra 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-161125-82085-8208Platný
Mrázková Barbora 2004TJ Lanškroun, z.s.9-161129-1611233-6416Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 17-32325-820817-3232Platný
Fišerová Karolína 2005Super Stars Most17-323217-323217-3232Platný
Korčmarošová Tereza 2004TJ Slovan Karlovy Vary17-32329-1611233-6416Platný
Osladilová Kateřina 2006TJ Sokol Klimkovice17-32329-1611217-3232Platný
Bártová Apolena 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice17-323233-6416Platný
Neubauerová Klára 2004TJ Sokol České Budějovice17-323217-32329-16112Platný
Mizerová Kateřina 2003BK TU v Liberci, z.s.17-32325-82089-16112Platný
Hulcová Viktorie 2004Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32323-430417-3232Platný
Tvrdíková Veronika 2004SK Prosek Praha17-32325-820833-6416Platný
Muchová Justýna 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32325-82089-16112Platný
Granátová Denisa 2003BK Omega Olomouc, z.s.17-323217-323233-6416Platný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 17-323217-32329-16112Platný
Kozempelová Kristina 2005BK TJ Baník Most17-32323-4304Platný
Mendreková Dominika 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32329-16112Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-323217-3232Platný
Kryeziu Vanesa 2003TJ Sokol České Budějovice17-32329-1611217-3232Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.49-641617-323233-6416Platný
Durmiši Tereza 2004Sokol Židlochovice49-641617-323233-6416Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha33-482017-3232Platný
Stará Natálie 2004SK Radonice, z.s.33-48205-8208Platný
Hoffmanová Viktorie 2004TJ Slovan Karlovy Vary49-64169-1611217-3232Platný
Pávová Natálie 2004SK Prosek Praha33-482017-3232Platný
Helešicová Barbora 2005TJ Sokol Klimkovice33-48209-1611233-6416Platný
Podolková Žofie 2003TJ Sokol České Budějovice49-64169-1611217-3232Platný
Čápová Adéla 2003TJ Sokol České Budějovice33-482017-323217-3232Platný
Králíčková Barbora 2004SK Hamr, z.s. 49-641617-3232Platný
Pokorná Kateřina 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.33-482017-323233-6416Platný
Šenfeldová Bára 2004TJ Sokol Doubravka49-64169-161129-16112Platný
Petrušková Klára 2003TJ Sokol Klimkovice5-8208Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1611217-3232Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1611233-6416Platný
Malcová Klára 2005BK TU v Liberci, z.s.9-1611217-3232Platný
Stejskalová Eliška 2004BK TU v Liberci, z.s.9-1611217-3232Platný
Bechyňská Aneta 2004Super Stars Most17-323233-6416Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-3232Platný
Kohoutová Markéta 2004Super Stars Most5-8208Platný
Šalomounová Eliška 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-3232Platný
Vašíčková Aneta 2005BK DDM Holice17-3232Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading