logo
Český badmintonový svaz

2. GPB U19

Typ: 
B
Kategorie: 
U19
Termín: 
Sobota, 16.09.2017 - Neděle, 17.09.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Praha - Vinoř
Kontakt: 
Lubas Ondřej, Ing.
Propozice: 
Přihlášky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice14009-16112Platný
Waller David 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.236814009-16112Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha3-43043-4304Platný
Hynek Tomáš 2000Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-43043-430417-3232Platný
Máchal Jaroslav 1999TJ Slovan Vesec, z.s.5-82089-161121400Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.5-82085-82089-16112Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most5-82083-430417-3232Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno5-82085-82089-16112Platný
Mádle Lukáš 2001BK TU v Liberci, z.s.9-161125-82089-16112Platný
Láznička Jakub 2000TJ Sokol Klimkovice9-161129-161125-8208Platný
Strnad Tomáš 2000TJ Sokol Dobruška9-161129-161125-8208Platný
Breznen Adam 2001Kabal team Karviná9-161125-8208Platný
Abraham Tomáš 2000Super Stars Most9-161123-430417-3232Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-161125-82083-4304Platný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16112Platný
Macák Jan 1999SK Hamr, z.s. 9-161129-16112Platný
Dvořák Vojtěch 2000BaC Kladno17-32325-820817-3232Platný
Bhuiyan Adam 2001Sokol Radotín Meteor Praha17-32329-16112Platný
Kalina Vít 1999Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32323-43049-16112Platný
Volf Vojtěch 2002BaC Kladno17-32329-1611217-3232Platný
Mráz Šimon 2001TJ Sokol Doubravka17-32325-82082368Platný
Panocha Tomáš 2000Sokol Radotín Meteor Praha17-32329-161129-16112Platný
Tichý Štěpán 2001Badminton VK Aš17-32325-82085-8208Platný
Závodný Ondřej 1999TJ Sokol Klimkovice17-32329-1611217-3232Platný
Grund Michal 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32329-16112Platný
Hykyš Dominik 2002Super Stars Most17-32329-1611217-3232Platný
Malý Viktor 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-16112Platný
Pohanka Pavel 2000BKV Plzeň17-32329-1611217-3232Platný
Sebera Vojtěch 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400Platný
Lecian Kristian 1999TJ Astra Zahradní Město, z.s.23689-16112Platný
Podivín Václav 2000SK Prosek Praha23685-8208Platný
Blažek Jan 2002Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-1611217-3232Platný
Broda Ondřej 2001TJ Sokol Klimkovice9-1611217-3232Platný
Erhart Stanislav 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16112Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.9-1611217-3232Platný
Bízek Vojtěch 2002BK ARION PRAHA17-3232Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.14005-82089-16112Platný
Růžičková Marie 2003BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.23685-8208Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 3-430423689-16112Platný
Skuhrová Aneta 1999Super Stars Most3-43043-430417-3232Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň5-82089-1611217-3232Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška5-82083-43049-16112Platný
Otáhalová Barbora 2001Sokol Židlochovice5-820814002368Platný
Zuzáková Adéla 1999BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-82089-161121400Platný
Vacková Adéla 2000Sokol Radotín Meteor Praha9-161129-16112Platný
Závodná Adéla 2001TJ Sokol Klimkovice9-161129-1611217-3232Platný
Vlášková Šárka 2000SK Prosek Praha9-1611214005-8208Platný
Štroblová Vendula 1999Super Stars Most9-161123-430417-3232Platný
Kmoníčková Lenka 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice9-161125-820817-3232Platný
Chumchalová Tereza 1999BK Omega Olomouc, z.s.9-161129-1611217-3232Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA9-161129-16112Platný
Líbalová Šárka 2002TJ Slovan Vesec, z.s.9-161125-82085-8208Platný
Kohoutová Anna Natálie 2002Super Stars Most17-32329-1611217-3232Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 17-323223689-16112Platný
Weinerová Tereza 2000BK DDM Holice17-32323-430417-3232Platný
Moravcová Michaela 2000BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-32329-161125-8208Platný
Čiháková Veronika 2001BK 93 Hořovice17-32325-82089-16112Platný
Červenková Tereza 2000TJ Sokol Klimkovice17-32329-1611217-3232Platný
Hřebíková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-161129-16112Platný
Frischová Kateřina 1999TJ Sokol Klimkovice17-32329-161123-4304Platný
Dufková Monika 1999BaC Kladno17-32329-1611217-3232Platný
Tichá Barbora 2000Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32325-82089-16112Platný
Mikezová Ilona 1999TJ Slovan Vesec, z.s.17-32325-82083-4304Platný
Mitrovská Adéla 2001BK ARION PRAHA17-32329-1611217-3232Platný
Brejchová Adéla 2002TJ Sokol Nový Knín5-8208Platný
Srbová Adéla 2000BaC Kladno5-820817-3232Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading