logo
Český badmintonový svaz

2. GPC U13

Typ: 
C
Kategorie: 
U13
Termín: 
Sobota, 13.05.2017
Oblast: 
SM
Místo: 
Přerov
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Lubeník Ondřej 2005SK Badminton Boreček Opava, z.s.11505-8781150Platný
Waliszewski Marek 2006Sportclub Metalurg213811505-878Platný
Oswald Michal 2005TJ Sokol Klimkovice31265-8785-878Platný
Kozelský Štěpán 2005TJ Sokol Klimkovice41023-41142138Platný
Bouchner Matyáš 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-8781150Platný
Pešát David 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.5-8783-41143-4114Platný
Matuš Vojtěch 2006BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-87821383-4114Platný
Glac Samuel 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-8782138Platný
Mlčoch Vojtěch 2005Sportclub Metalurg9-16425-878Platný
Frýdek Jan 2006Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16423-41149-1642Platný
Oswald Vít 2008TJ Sokol Klimkovice9-16425-8789-1642Platný
Petruška Ondřej 2005TJ Sokol Klimkovice9-16425-8785-878Platný
Grochol Michal 2005TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Minář Vojtěch 2005BK Omega Olomouc, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Mikeska Radek 2005BK Kopřivnice, z.s.9-16425-87817-3212Platný
Ptáček Jan 2006TJ Sokol Klimkovice9-16425-8789-1642Platný
Hondl Vojtěch 2007TJ Slavoj Český Těšín17-32129-16429-1642Platný
Valach Vincent 2006TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-32129-1642Platný
Chudárek Lukáš 2008SK Badminton Přerov, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Bojda Petr 2006TJ Slavoj Český Těšín17-32129-16425-878Platný
Stratil František 2006Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-32129-1642Platný
Durčák Ondřej 2006TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-32129-1642Platný
Stoev Maxim 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-32129-1642Platný
Superata Viktor 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Ovčačík Jan 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.3-4114Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading