logo
Český badmintonový svaz

2. GPC U13

Typ: 
C
Kategorie: 
U13
Termín: 
Sobota, 13.05.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha - Hamr
Pořadatel: 
SK Hamr, z.s.
Kontakt: 
Loskotová Romana
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha1150Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha213811505-878Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-41143-41145-878Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha3-41145-8781150Platný
Moravec Michal 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8783-41149-1642Platný
Pavlica Lukáš 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8785-8789-1642Platný
Pecka Matyáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8789-1642Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-87821383-4114Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Tvrdík Tomáš 2005BC AKTIV LUŽINY9-16429-1642Platný
Knytl Filip 2005SK Hamr, z.s. 9-16429-164217-3212Platný
Solar Jan 2005SK Prosek Praha9-16425-8789-1642Platný
Srnec Adam 2007SK Hamr, z.s. 9-16422138Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-164221385-878Platný
Pavlíček Jakub 2006SK Prosek Praha9-16429-164217-3212Platný
Janíček Sebastian 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-164217-3212Platný
Štěpánek Ondřej 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-16429-1642Platný
Marek Jonáš 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-24183-41149-1642Platný
Zlatník Jiří 2005SK Prosek Praha17-24185-87817-3212Platný
Urban Filip 2005SK Hamr, z.s. 17-24189-164217-3212Platný
Pekárek Vojtěch 2007BK ARION PRAHA17-24189-164217-3212Platný
Vrána Nicholas 2005BK ARION PRAHA17-24189-164217-3212Platný
Čepela Marek 2007TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3293-411417-3212Platný
Bartoš Jan 2005SK Hamr, z.s. 25-3299-1642Platný
Pražský Šimon 2005SK Prosek Praha25-3295-87817-3212Platný
Brož Vojtěch 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-16429-1642Platný
Blažek Matěj 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-16425-878Platný
Hašek Kristián 2007Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha11503-4114Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Nachtmanová Karolína 2005SK Prosek Praha115011501150Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha21385-8789-1642Platný
Vyšehradská Lucie 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-411411509-1642Platný
Pinkasová Alena 2005TJ Spoje Praha3-41149-16429-1642Platný
Kratochvílová Tereza 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-87817-3212Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8782138Platný
Pavelková Tereza 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8783-41143-4114Platný
Osičková Aneta 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8783-41145-878Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha9-12545-87817-3212Platný
Sedláčková Vanda 2006SK Prosek Praha9-16425-87817-3212Platný
Myšičková Tereza 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41145-878Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8785-878Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha9-16425-87817-3212Platný
Treperová Ivana 2006SK Prosek Praha9-1642213817-3212Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8783-4114Platný
Sommerová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha13-16305-8789-1642Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 17-2418213817-3212Platný
Paterová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-24183-41149-1642Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-16425-878Platný
Češková Sára 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Veverková Nela 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Vránová Natálie 2007BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Davídková Alena 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-1642Platný
Čutová Michaela 2006BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Vnoučková Karolína 2006BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Kropáčová Petra 2006Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading