logo
Český badmintonový svaz

2. GPC U15

Typ: 
C
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 20.05.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha - Vinoř
Kontakt: 
Lubas Ondřej, Ing.
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha11502138Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha21383-41141150Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 3-41143-41145-878Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-411421385-878Platný
Hurtík Jonáš 2004SK Radonice5-8789-1642Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-878115017-3212Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha5-8785-8789-1642Platný
Schumpeter Marek 2003SK Prosek Praha5-8789-164217-3212Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16429-16425-878Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-164221389-1642Platný
Gerginov Jáchym 2004BK ARION PRAHA9-16425-87817-3212Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 9-16423-41143-4114Platný
Bhuiyan David 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41149-1642Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Slavík Matěj 2004SK Hamr, z.s. 9-16429-164217-3212Platný
Prokop Lukáš 2003TJ Spoje Praha9-1642Platný
Schroetter Štěpán 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Bittman Kryštof 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24185-87817-3212Platný
Vnouček Adam 2003BK ARION PRAHA17-24185-878Platný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24185-8789-1642Platný
Balín Tomáš 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3295-878Platný
Vyskočil Vít 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-1642Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha25-3295-8789-1642Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha11505-878Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1642Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1642Platný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha3-4114Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 115011503-4114Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha213821389-1642Platný
Čermáková Magdaléna 2003SK Radonice3-41149-1642Platný
Hejduková Karolína 2004SK Prosek Praha3-41143-41145-878Platný
Pávová Natálie 2004SK Prosek Praha5-8785-87817-3212Platný
Stará Natálie 2004SK Radonice5-8783-41142138Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8783-41149-1642Platný
Tvrdíková Veronika 2004SK Prosek Praha5-8783-41143-4114Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha9-16425-8789-1642Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16429-1642Platný
Králíčková Barbora 2004SK Hamr, z.s. 9-16425-87817-3212Platný
Bálintová Kristýna 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-87817-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16425-878Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 9-164211505-878Platný
Kirschenbaum Lydia 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-87817-3212Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-164221381150Platný
Pavelková Tereza 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-241817-3212Platný
Veselá Dorota 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 17-24185-8789-1642Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha17-24185-8789-1642Platný
Vyšehradská Lucie 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Vnoučková Karolína 2006BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-16429-1642Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3295-8785-878Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading