logo
Český badmintonový svaz

2. GPD U15

Typ: 
D
Kategorie: 
U15
Termín: 
Neděle, 23.04.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha - ZM
Kontakt: 
Jouda Tomáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha1503-4389-1614Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha246Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha3-4382469-1614Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-4383-4383-438Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8265-8265-826Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8263-438246Platný
Prokop Lukáš 2003TJ Spoje Praha5-82617-324Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8265-826Platný
Bartoš Martin 2003SK Hamr, z.s. 9-16149-1614Platný
Doležel Michal 2004BC AKTIV LUŽINY9-16149-1614Platný
Knytl Filip 2005SK Hamr, z.s. 9-16149-16149-1614Platný
Krejčí Petr 2004SK Prosek Praha9-1614246Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1614150Platný
Mráček Ondřej 2003BC AKTIV LUŽINY9-16149-1614Platný
Musil Martin 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-16149-16145-826Platný
Pavlica Lukáš 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16145-826Platný
Balín Tomáš 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-2463-438150Platný
Franta Lukáš 2004SK Hamr, z.s. 17-2469-1614Platný
Hašek Ondřej 2003BC AKTIV LUŽINY17-2465-826Platný
Jůza Petr 2004TJ Spoje Praha17-24617-32417-324Platný
Peychl Matěj 2004TJ Sokol Praha XIII17-2469-1614Platný
Prokopič Matěj 2003BK ARION PRAHA17-2469-16149-1614Platný
Stařecký Artuš 2004BC AKTIV LUŽINY17-2465-826Platný
Tuháček Marek 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-2469-16149-1614Platný
Erben Tomáš 2004TJ Spoje Praha25-323Platný
Havlík Filip 2003BK ARION PRAHA25-3239-1614Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3231503-438Platný
Hodis Jakub Francesco 2004BC AKTIV LUŽINY25-3239-1614Platný
Krajsa Ondřej 2003SK Hamr, z.s. 25-3239-1614Platný
Lederer Jan 2004SK Prosek Praha25-32317-324Platný
Spálenský David 2004Sokol Radotín Meteor Praha25-3235-826Platný
Vrána Nicholas 2005BK ARION PRAHA25-3239-16145-826Platný
Bareš Petr 2004BK ARION PRAHA33-4829-16149-1614Platný
Panocha Vojtěch 2004Sokol Radotín Meteor Praha33-4825-826Platný
Zlatník Jiří 2005SK Prosek Praha33-48217-3245-826Platný
Bízek Šimon 2003BK ARION PRAHA49-6419-16149-1614Platný
Fous Petr 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.49-6415-8269-1614Platný
Kostolný Ladislav 2004SK Hamr, z.s. 49-6419-1614Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading