logo
Český badmintonový svaz

3. GPC a GPD dospělých

Typ: 
C
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Sobota, 22.04.2017
Oblast: 
JM
Místo: 
Jihlava
Pořadatel: 
Start Jihlava
Kontakt: 
Barták Jiří
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150Platný
Helar Ondřej 1995Start Jihlava21385-8783-4114Platný
Šplíchal Tomáš 1980SKP Kometa Brno - RS Badminton3-41149-16421150Platný
Kavan Pavel 1973SK Badminton Tábor, z.s.3-41149-16425-878Platný
Nývlt Jiří 1989TJ Slovan Vesec, z.s.5-8785-878Platný
Pleska Josef 1996BADMINTON FSpS MU, z.s.5-87811503-4114Platný
Matějka Jan 1989TJ Sokol České Budějovice5-8789-16429-1642Platný
Sokol Martin 1973SKP Kometa Brno - RS Badminton5-8785-878Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16429-1642Platný
Jedzok Petr 1977SK UP Olomouc9-16425-8785-878Platný
Horák Filip 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.9-164221389-1642Platný
Samek Jaroslav 1984SK BC Premiera9-164211509-1642Platný
Kudláček Josef 1965TJ Sokol Křemže9-16429-16429-1642Platný
Neuvirth Jakub 1993Start Jihlava9-16423-41149-1642Platný
Poříz Leoš 1974Start Jihlava9-16423-41142138Platný
König Marián 1975SK Žíznivý papoušek badminton9-16429-1642Platný
Derka Jiří 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32129-1642Platný
Reichman Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32129-1642Platný
Dorazil Milan 1988T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.17-32122138Platný
Venclů Filip 1986SK UP Olomouc17-3212Platný
Brázda Tadeáš 2002BC 66 Ivančice17-32129-16425-878Platný
Paseka Daniel 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32123-4114Platný
Dostál Marek 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32129-1642Platný
Helar Jakub 1992Start Jihlava17-32125-8789-1642Platný
Nezval Tomáš 1987T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.17-3212Platný
Horut Tomáš 1991SK p.e.m.a. Opava17-3212Platný
Grošov Pavel 2000BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32129-1642Platný
Lipka Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32129-1642Platný
Bauer Michael 1999BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32129-1642Platný
Hrdina Pavel 1967SK UP Olomouc17-32125-8789-1642Platný
Kostelecký Jan 2002TJ Lanškroun, z.s.17-32125-878Platný
Šemík Vladimír 1980Start Jihlava3-41149-1642Platný
Knopp Tomáš 1974SK Jupiter9-1642Platný
Zrůna Michal 1987SK Žíznivý papoušek badminton5-878Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading