logo
Český badmintonový svaz

Benátecký pohár

Typ: 
A
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Sobota, 09.09.2017 - Neděle, 10.09.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Benátky nad Jizerou
Kontakt: 
Martinec Petr
Přihlášky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 http://benateckypohar.mozello.cz/
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Vícen Jarolím 1989BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1100011000Platný
Král Ondřej 1999Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2920Platný
Valenta Bedřich 1995Super Stars Most3-47605-8520Platný
Janáček Jaromír 1995Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3-476011000Platný
Holub Lukáš 1996TJ Montas Hradec Králové5-85203-47605-8520Platný
Wijaya Enggar Paksi 1999BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-852011000Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň5-85205-85205-8520Platný
Somerlík Jan 1998TJ Sokol Klimkovice5-85205-8520Platný
Stejskal David 1996TJ Slovan Vesec, z.s.9-1628017-3280Platný
Tomala Petr 1990TJ Sokol Klimkovice9-1628017-3280Platný
Louda Jiří 1995USK Plzeň9-162805-8520Platný
Skřivan Jakub 1996TJ Montas Hradec Králové9-1628017-3280Platný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové9-16280Platný
Synovec Pavel 1998Sokol Radotín Meteor Praha9-162809-1628017-3280Platný
Klimeš Ondřej 1997TJ Slovan Vesec, z.s.9-1628017-3280Platný
Vitvera Jakub 1988Sokol Radotín Meteor Praha9-162809-1628017-3280Platný
Krajča Tomáš 1986SK Prosek Praha17-32809-1628017-3280Platný
Klimaj Jan 1979TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-3280Platný
Helar Ondřej 1995Start Jihlava17-328017-3280Q40Platný
Král Jiří 2000BK TJ Baník Most17-32809-16280Platný
Benbenek Jan 1988TJ Sokol Plesná17-32805-8520Platný
Bláha Václav 1980SK Hamr, z.s. 17-3280Platný
Koňas Jan 1996BK TU v Liberci, z.s.17-328017-3280Platný
Vorlík Jan 1996SK Prosek Praha17-32809-162809-16280Platný
Repiar Samuel 1994Super Stars Most17-3280Neplatný
Neděla René 1980TJ Montas Hradec Králové17-32803-4760Platný
Pokorný David 1984BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32809-16280Platný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška17-3280Platný
Drančák Pavel 1988Sokol Radotín Meteor Praha2920Platný
Stoklas Ivo 1992Sokol Radotín Meteor Praha2920Platný
Hubáček Jan 1995TJ Montas Hradec Králové3-47603-4760Platný
Herout Martin 1980TJ Montas Hradec Králové3-4760Platný
Hubáček Matěj 1999Sokol Radotín Meteor Praha5-85209-16280Platný
Hubáček Michal 1997Sokol Radotín Meteor Praha5-85202920Platný
Hošek Petr 1989Sokol Radotín Meteor Praha5-8520Platný
Jelínek Petr 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.5-85203-4760Platný
Weinzettl René 1991BK ARION PRAHA9-16280Platný
Beznoska Miloslav 1986SK Prosek Praha9-16280Platný
Beran Petr 1999TJ Sokol Křemže9-16280Platný
Lapáček Vojtěch 1999TJ Sokol České Budějovice9-16280Platný
Vajsejtl Jiří 2000TJ Slovan Vesec, z.s.Q409-16280Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.9-1628017-3280Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162805-8520Platný
Böhm Michal 1987SK Prosek Praha9-16280Platný
Stádník Filip 1978SK Prosek PrahaQ409-16280Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha9-1628017-3280Platný
Vašátko Michal 1998TJ Sokol Klimkovice9-1628017-3280Platný
Bureš Jiří 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.Q4017-32809-16280Platný
Nesveda Adam 1996TJ Jiskra Nejdek, z.s.Q40Platný
Soták Tomáš 1999Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-3280Neplatný
Kulíšek Vít 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32809-16280Platný
Palán Václav 2001SK Prosek Praha17-328017-3280Platný
Abraham Tomáš 2000Super Stars Most17-3280Q40Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most17-3280Platný
Tichý Jakub 1997TJ Montas Hradec Králové17-3280Platný
Fröhlich Jaroslav 1976BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-3280Q40Platný
Kadlec Ondřej 1985BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-3280Platný
Teller Marek 1990Sokol Radotín Meteor Praha9-16280Platný
Stehlík Jiří 1979BK Králův Dvůr, z.s.9-16280Platný
Kočí Josef 1983TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16280Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Milová Sabina 1997Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110005-8520Platný
Lajdová Magdaléna 1997TJ Astra Zahradní Město, z.s.2920110003-4760Platný
Zuzáková Kateřina 2002BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-47602920Platný
Koldová Veronika 1994Super Stars Most3-47609-162809-16280Platný
Koukalová Dominika 1988BK 93 Hořovice5-8520Platný
Kubečková Veronika 1999TJ Sokol Dobruška5-85209-16280Platný
Adámková Jana 2001BK 93 Hořovice5-8520Platný
Zychová Ivana 1996TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85203-47609-16280Platný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha9-1628017-3280Platný
Skuhrová Aneta 1999Super Stars Most9-162809-16280Q40Platný
Zelinková Michaela 1998SK Prosek Praha9-162805-8520Platný
Škarková Anna 2000BK Kopřivnice, z.s.9-162809-16280Platný
Myšáková Michaela 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 9-162805-8520Q40Platný
Zuzáková Adéla 1999BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-162809-16280Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 9-162805-85209-16280Platný
Weinerová Tereza 2000BK DDM Holice17-32809-16280Platný
Štroblová Vendula 1999Super Stars Most17-32809-16280Platný
Holečková Tereza 1996Sokol Radotín Meteor Praha17-32809-1628017-3280Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška17-32809-1628017-3280Platný
Bláhová Zuzana 1996TJ Sokol Klimkovice17-32809-1628017-3280Platný
Trnkalová Karolína 1997SK Badminton Přerov, z.s.17-32809-16280Platný
Šikalová Denisa 1997BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110002920Platný
Krpatová Lucie 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice292017-3280Platný
Maixnerová Eliška 1990TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-47605-8520Platný
Milisová Hana 1980Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3-476011000Platný
Kurzová Dominika 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-47603-4760Platný
Benešová Jitka 1996SK Prosek Praha5-85209-16280Platný
Vlášková Šárka 2000SK Prosek Praha5-8520Platný
Ausbergerová Berta 1999SK Prosek Praha5-85209-16280Platný
Krejčová Lucie 1994BK Králův Dvůr, z.s.5-85209-16280Platný
Slatinská Jana 1998BK TU v Liberci, z.s.5-85205-8520Platný
Klusoňová Zuzana 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-16280Platný
Kusá Lída 2002BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16280Q40Platný
Zimmerová Adéla 1992Sokol Radotín Meteor Praha9-1628017-3280Platný
Krocová Martina 1988Super Stars Most9-162805-8520Platný
Königsmarková Soňa 1985TJ Bílá Hora Plzeň9-16280Platný
Jeřichová Zuzana 1993TJ Sokol Doubravka17-3280Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading