logo
Český badmintonový svaz

Benátecký pohár

Typ: 
A
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Pátek, 06.09.2013 - Neděle, 08.09.2013
Oblast: 
ČR
Místo: 
Benátky nad Jizerou
Kontakt: 
Martinec Petr
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Bitman Jakub 1988Sokol Radotín Meteor Praha110003-4760Platný
Mendrek Adam 1995BADMINTON FSpS MU, z.s.292017-3280Platný
Šelong Vojtěch 1993BADMINTON FSpS MU, z.s.3-476029202920Platný
Janáček Jaromír 1995Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3-4760Platný
Holec Daniel 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-852017-3280Platný
Jelínek Petr 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.5-852017-3280Platný
Okvana Viki Indra 1988BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-852017-328011000Platný
Holeček Jaroslav 1992BK Králův Dvůr, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Neděla René 1980TJ Montas Hradec Králové9-162805-85209-16280Platný
Přinda Tomáš 1988TJ Sokol Doubravka9-162809-16280Platný
Richtr Josef 1992BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-1628017-3280Platný
Segeč Jan 1978USK Plzeň9-162809-16280Platný
Hubáček Jan 1995TJ Montas Hradec Králové9-1628017-3280Platný
Kurz Lukáš 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162803-476017-3280Platný
Vachálek Juraj 1990BK TU v Liberci, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Valenta Bedřich 1995Super Stars Most17-328017-328017-3280Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň17-32805-852017-3280Platný
Teller Marek 1990Sokol Radotín Meteor Praha17-32803-47603-4760Platný
Šváb Matěj 1994TJ Sokol Dobruška17-32809-162809-16280Platný
Kohoutek Stanislav 1983BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32809-16280Platný
Kočí Josef 1983TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32809-16280Platný
Sváta Zdeněk 1982TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3280Platný
Stoklas Ivo 1992Sokol Radotín Meteor Praha17-32805-85209-16280Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.17-328017-32809-16280Platný
Horáček David 1990TJ Sokol Polabiny Pardubice17-328017-3280Platný
Král Ondřej 1991Sokol Židlochovice17-32805-85205-8520Platný
Netík Michal 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32803-476033-6440Platný
Florián Pavel 1987Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100033-6440Platný
Kopřiva Ondřej 1988TJ Sokol Dobruška11000Platný
Drančák Pavel 1988Sokol Radotín Meteor Praha29205-8520Platný
Hošek Petr 1989Sokol Radotín Meteor Praha3-47609-16280Platný
Stádník Filip 1978SK Prosek Praha5-8520Platný
Svoboda Michal 1978SK Prosek Praha5-8520Platný
Herout Martin 1980TJ Montas Hradec Králové5-85205-8520Platný
Louda Jiří 1995USK Plzeň5-852017-3280Platný
Rubáš Josef 1982USK Plzeň9-16280Platný
Sobota Jaroslav 1979USK Plzeň9-16280Platný
Bureš Marek 1986TJ Sokol Dobruška9-1628017-3280Platný
Karas Milan 1987TJ Sokol Doubravka9-162809-16280Platný
Hohenberger Petr 1988Sokol Radotín Meteor Praha33-64409-16280Platný
Hubáček Michal 1997Sokol Radotín Meteor Praha9-16280Platný
Světnička Michal 1994BADMINTON FSpS MU, z.s.33-64409-162809-16280Platný
Holub Lukáš 1996TJ Montas Hradec Králové65-128209-16280Platný
Skála Tomáš 1992TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162805-8520Platný
Benbenek Václav 1990TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-3280Platný
Repiar Samuel 1994Super Stars Most17-3280Neplatný
Klimeš Ondřej 1997TJ Slovan Vesec, z.s.33-644017-3280Platný
Milý Matěj 1985SK Badminton Přerov, z.s.17-3280Platný
Böhm Michal 1987SK Prosek Praha17-3280Platný
Koždoň Daniel 1992TJ Slavoj Český Těšín33-644017-328017-3280Platný
Měřička Jiří 1990TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-644017-328017-3280Platný
Myšák Lukáš 1989TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-328017-3280Platný
Hamáček Michal 1994TJ Sokol Polabiny Pardubice33-644017-3280Platný
Motejl Jakub 1995Super Stars Most17-3280Platný
Fröhlich Jaroslav 1976BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-3280Platný
Hasoň Kamil 1983BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-3280Platný
Beznoska Miloslav 1986SK Prosek Praha17-3280Platný
Krajča Tomáš 1986SK Prosek Praha17-3280Platný
Halsch Pavel 1968VSK VŠV Brno17-3280Platný
Weinbrenner Michal 1974Sokol Židlochovice17-3280Platný
Chmelař Roman 1986TJ Montas Hradec Králové65-1282017-3280Platný
Klimaj Jan 1979TJ Jiskra Nejdek, z.s.33-644017-3280Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-6440Platný
Machač Jan 1994Sokol Radotín Meteor Praha33-6440Platný
Mišutka Miroslav 1994BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.65-1282033-6440Platný
Nesveda Adam 1996TJ Jiskra Nejdek, z.s.33-6440Platný
Sklář David 1993SK Hamr, z.s. 33-6440Platný
Vodička Václav 1992SK Hamr, z.s. 33-644033-6440Platný
Kadlec Ondřej 1985BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.33-6440Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Koukalová Dominika 1988BK 93 Hořovice11000Platný
Milisová Hana 1980Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.29203-47605-8520Platný
Megawati Gustiani Sari 1989BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-47603-476011000Platný
Vacková Martina 1988BK Králův Dvůr, z.s.3-476029209-16280Platný
Tomalová Kateřina 1992TJ Sokol Klimkovice5-85203-47609-16280Platný
Bášová Alžběta 1993TJ Montas Hradec Králové5-85203-4760Platný
Světničková Monika 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.5-85209-16280Platný
Růžička Marcela 1990TJ Jiskra Nejdek, z.s.5-85209-1628017-3280Platný
Pilařová Petra 1991TJ Chemička Ústí nad Labem9-16280110009-16280Platný
Hofmanová Petra 1990TJ Sokol Dobruška9-162809-162805-8520Platný
Ostrá Veronika 1996TJ Sokol Dobruška9-162805-852017-3280Platný
Jeřichová Zuzana 1993TJ Sokol Doubravka9-162809-162805-8520Platný
Kolářová Lucie 1993TJ Sokol Doubravka9-162805-852017-3280Platný
Smejkalová Eliška 1996TJ Sokol Dobruška9-162805-852017-3280Platný
Šikalová Denisa 1997BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-162805-85202920Platný
Klusoňová Zuzana 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-1628033-6440Platný
Myšáková Michaela 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32809-16280Platný
Lodrová Nikol 1986USK Plzeň17-32805-852017-3280Platný
Kurzová Dominika 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Brečkayová Michaela 1994TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Úblová Veronika 1995TJ Sokol Doubravka17-32805-85209-16280Platný
Lajdová Magdaléna 1997TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32805-85205-8520Platný
Zychová Ivana 1996TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Koldová Veronika 1994Super Stars Most17-32809-1628017-3280Platný
Kavalírová Nela 1996Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-328033-6440Platný
Krauzová Katrin 1994TJ Slavoj Český Těšín17-32809-16280Platný
Lajdová Tereza 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-328017-3280Platný
Ondrášková Valerie 1992Super Stars Most17-32809-1628017-3280Platný
Pilařová Lucie 1993TJ Chemička Ústí nad Labem1100017-3280Platný
Erbenová Monika 1986BaC Kladno29209-16280Platný
Křížková Šárka 1990TJ Sokol Dobruška3-47603-4760Platný
Nejedlová Jana 1989BK TU v Liberci, z.s.5-852017-3280Platný
Krocová Martina 1988Super Stars Most9-16280Platný
Zimmerová Adéla 1992Sokol Radotín Meteor Praha9-16280Platný
Panochová Jana 1997TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-64409-16280Platný
Phamová Vlasta 1996Super Stars Most9-16280Platný
Maixnerová Kateřina 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-16280Platný
Herčíková Linda 1990SK Hamr, z.s. 33-644033-6440Platný
Milová Sabina 1997Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33-644033-6440Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading