logo
Český badmintonový svaz

GPC U15 - otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 21.01.2017
Oblast: 
JM
Místo: 
Brno - Líšeň
Kontakt: 
Svoboda Martin
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Poříz Vojtěch 2003Start Jihlava115021381150Platný
Míra Patrik 2003TJ Slavoj Český Těšín21383-41145-878Platný
Kopřiva Dominik 2004SK Badminton Přerov, z.s.3-411411503-4114Platný
Diviš Jakub 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.3-41145-8783-4114Platný
Matula Tomáš 2004Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.5-87811509-1642Platný
Smutný David 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.5-87821382138Platný
Procházka Tomáš 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton5-8783-41149-1642Platný
Rzeplinski Matěj 2004TJ Slavoj Český Těšín5-8783-411417-3212Platný
Müller Jakub 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16425-8789-1642Platný
Superata Viktor 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Frýdek Jan 2006Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Häring Filip 2003TJ Sokol Klimkovice9-16429-16429-1642Platný
Kalkuš Matyáš 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16425-8785-878Platný
Skoupý Marek 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Černotík David 2004TJ Sokol Růžďka9-16429-16429-1642Platný
Čupa Vojtěch 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton17-24183-41145-878Platný
Mejzlík Martin 2003SK Kuklenská Brno, z.s.25-3295-87817-3212Platný
Ovčačík Jan 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-24185-8789-1642Platný
Pešát David 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-24185-87817-3212Platný
Rajnoha Tomáš 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.25-3295-878Platný
Šmarda Matěj 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.25-3295-878Platný
Král Šimon 2003SK Podolí25-3299-1642Platný
Juřica Patrik 2004Badminton Sharks Brno, z.s.17-24189-1642Platný
Stoev Maxim 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-321217-3212Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Metzová Lucie 2004TJ Sokol Klimkovice21383-41143-4114Platný
Štefulíková Hanka 2003BC 66 Ivančice5-87821389-1642Platný
Dejlová Veronika 2003TJ Sokol Klimkovice5-8789-16429-1642Platný
Schafferová Sára 2003Badminton Sharks Brno, z.s.5-8789-164217-3212Platný
Tyrmerová Magdalena 2004TJ Sokol Nový Knín5-8789-16425-878Platný
Poláková Mariana 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16425-8782138Platný
Soyoka Boyce 2003SKP Kometa Brno - RS Badminton9-16425-8785-878Platný
Osladilová Kateřina 2006TJ Sokol Klimkovice9-16429-16429-1642Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16425-8785-878Platný
Žurková Valérie 2005SK p.e.m.a. Opava9-16423-41149-1642Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice9-164221383-4114Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16425-8789-1642Platný
Šimková Nikol 2003SKP Kometa Brno - RS Badminton9-16425-87817-3212Platný
Ševčíková Martina 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.3-41141150Platný
Herudková Hana 2004SK Badminton Boreček Opava, z.s.25-3293-411417-3212Platný
Mendreková Dominika 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.17-24185-87817-3212Platný
Bryknarová Eliška 2004TJ Sokol Nový Hradec Králové25-3295-878Platný
Metelková Emma 2004TJ Sokol Nový Hradec Králové25-3295-878Platný
Durmiši Tereza 2004Sokol Židlochovice17-24189-16429-1642Platný
Ivičičová Monika 2004Sokol Židlochovice17-24189-1642Platný
Kulhavá Veronika 2004Badminton Sharks Brno, z.s.25-3299-16429-1642Platný
Zitková Nicola 2003BC Hamry nad Sázavou17-241817-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading