logo
Český badmintonový svaz

GPC U15- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 16.09.2017
Oblast: 
JM
Místo: 
Ivančice
Pořadatel: 
BC 66 Ivančice
Kontakt: 
Kalousek Josef
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Poříz Vojtěch 2003Start Jihlava115011501150Platný
Smutný David 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.213811503-4114Platný
Ovčačík Jan 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.3-41145-87817-3212Platný
Vojtěch Adam 2004TJ Montas Hradec Králové3-41143-4114Platný
Häring Filip 2003TJ Sokol Klimkovice5-878213817-3212Platný
Procházka Tomáš 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton5-8785-8789-1642Platný
Plánička Radek 2004TJ Montas Hradec Králové5-8783-4114Platný
Hanák František 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.5-8785-8785-878Platný
Diviš David 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16423-41145-878Platný
Štěpánek Ondřej 2003BK Kopřivnice, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Kurdiovský Lukáš 2005Badminton Sharks Brno, z.s.9-16425-8783-4114Platný
Dostál Tomáš 2004BK Kopřivnice, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Marinov Martin 2003Badminton Sharks Brno, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Prek Štěpán 2005Badminton Sharks Brno, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Pospíšek Adam 2004TJ Sokol Klimkovice9-1642213817-3212Platný
Cirók Josef 2006BC 66 Ivančice9-16429-164217-3212Platný
Herzán Lukáš 2006Slavoj Podivín17-24185-8789-1642Platný
Superata Viktor 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-24189-1642Platný
Černotík David 2004TJ Sokol Růžďka17-24189-16425-878Platný
Šebesta Martin 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.17-241817-3212Platný
Skoupý Marek 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.17-24185-8785-878Platný
Juřica Patrik 2004Badminton Sharks Brno, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Stoev Maxim 2005Badminton Akademie Olomouc, z.s.25-3299-1642Platný
Hořanský Matěj 2003TJ Sokol Růžďka25-3299-16429-1642Platný
Frýdek Jan 2006Badminton Akademie Olomouc, z.s.25-3295-8789-1642Platný
Vrbka Tomáš 2005Sokol Židlochovice25-3299-16429-1642Platný
Diviš Jakub 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.3-41142138Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Metzová Lucie 2004TJ Sokol Klimkovice115011503-4114Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice213821382138Platný
Skýpalová Natálie 2005TJ Sokol Růžďka3-41143-41145-878Platný
Ševčíková Martina 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.3-411411501150Platný
Schafferová Sára 2003Badminton Sharks Brno, z.s.5-8783-41143-4114Platný
Komárková Sabina 2003Badminton Sharks Brno, z.s.5-87817-3212Platný
Štefulíková Hanka 2003BC 66 Ivančice5-87821385-878Platný
Krulová Lucie 2006Badminton Sharks Brno, z.s.5-8783-41149-1642Platný
Ciróková Tereza 2006BC 66 Ivančice9-16425-87817-3212Platný
Šimková Nikol 2003SKP Kometa Brno - RS Badminton9-16429-1642Platný
Líčková Štěpánka 2003Slavoj Podivín9-16425-8789-1642Platný
Pacalová Lucie 2005Slavoj Podivín9-16425-8789-1642Platný
Trötzmüllerová Gabriela 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16425-8785-878Platný
Benišová Petra 2006BK Kopřivnice, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Durmiši Tereza 2004Sokol Židlochovice9-16429-16429-1642Platný
Nesňalová Karla 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16425-8785-878Platný
Měrková Emma 2005BC 66 Ivančice17-24189-16429-1642Platný
Vinterová Tereza 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton17-24189-1642Platný
Kulhavá Veronika 2004Badminton Sharks Brno, z.s.17-24183-41149-1642Platný
Slívová Anna 2005BK Kopřivnice, z.s.17-24185-87817-3212Platný
Stavělová Elisabeth 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton25-3299-164217-3212Platný
Důbravová Barbora 2003SKP Kometa Brno - RS Badminton25-3299-164217-3212Platný
Brázdová Klára 2007BC 66 Ivančice25-3295-87817-3212Platný
Veselá Barbora 2005Badminton Sharks Brno, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading