logo
Český badmintonový svaz

GPC U15- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 16.09.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha Radonice
Pořadatel: 
SK Radonice, z.s.
Kontakt: 
Mikulka Jan
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha115011503-4114Platný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha213821381150Platný
Bhuiyan David 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-41149-16425-878Platný
Kalina Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-41143-41145-878Platný
Maňásek Pavel 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5-8783-41149-1642Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8783-41145-878Platný
Müller Jakub 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-8789-164217-3212Platný
Ret Daniel 2004Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5-8789-16425-878Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Šnaiberk Jan 2003SK Prosek Praha9-16425-87817-3212Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16422138Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-164211509-1642Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Král Adam 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-87817-3212Platný
Schroetter Štěpán 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-87817-3212Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-411417-3212Platný
Nyč Adam 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Schumpeter Marek 2003SK Prosek Praha17-24185-87817-3212Platný
Slavík Matěj 2004SK Hamr, z.s. 17-24189-164217-3212Platný
Prokop Lukáš 2003TJ Spoje Praha17-2418Platný
Prokopič Matěj 2003BK ARION PRAHA17-24189-164217-3212Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24185-87817-3212Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Vnouček Adam 2003BK ARION PRAHA17-24189-164217-3212Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha25-3299-16429-1642Platný
Bittman Kryštof 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-16429-1642Platný
Krob Martin 2004BK Králův Dvůr, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Vyskočil Vít 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Jůza Petr 2004TJ Spoje Praha25-329Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 25-32921383-4114Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3295-87817-3212Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 115011501150Platný
Hejduková Karolína 2004SK Prosek Praha213811503-4114Platný
Šalomounová Eliška 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-41145-8785-878Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-41143-41145-878Platný
Tvrdíková Veronika 2004SK Prosek Praha5-8785-87817-3212Platný
Stará Natálie 2004SK Radonice, z.s.5-8785-8785-878Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-8783-411417-3212Platný
Schořová Adéla 2003BK Králův Dvůr, z.s.5-87821383-4114Platný
Králíčková Barbora 2004SK Hamr, z.s. 9-16425-87817-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16429-1642Platný
Krupičková Aneta 2003BKV Plzeň9-164221385-878Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-164217-3212Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41142138Platný
Nachtmanová Karolína 2005SK Prosek Praha9-16429-164217-3212Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 9-16425-87817-3212Platný
Chvalová Helena 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-16429-1642Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24185-8789-1642Platný
Bartůňková Bára 2004BK Králův Dvůr, z.s.17-24189-164217-3212Platný
Jirásková Adéla 2004BK Králův Dvůr, z.s.17-24189-1642Platný
Soukupová Natálie 2006Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-24185-8789-1642Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-24183-41149-1642Platný
Javůrková Monika 2003BK ARION PRAHA17-24189-164217-3212Platný
Bálintová Kristýna 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-164217-3212Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 25-3299-1642Platný
Vnoučková Karolína 2006BK ARION PRAHA25-3299-164217-3212Platný
Pokorná Kateřina 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25-3299-164217-3212Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-16429-1642Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha25-3299-164217-3212Platný
Veselá Dorota 2004Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading