logo
Český badmintonový svaz

GPC U17- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U17
Termín: 
Neděle, 10.09.2017
Oblast: 
StČ
Místo: 
Kladno
Pořadatel: 
BaC Kladno
Kontakt: 
Skrčený Daniel
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Morávek Michal 2002BaC Kladno11502138Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno5.-8.783.-4.114Platný
Volf Vojtěch 2002BaC Kladno5.-8.785.-8.785.-8.78Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.3.-4.1145.-8.785.-8.78Platný
Šilhan Ondřej 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.213821385.-8.78Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha5.-8.783.-4.1142138Platný
Zelinka Daniel 2002SK Prosek Praha5.-8.785.-8.781150Platný
Chudoba Alex 2002BK TU v Liberci, z.s.17.-32.129.-16.429.-16.42Platný
Hájek Adam 2002TJ Chemička Ústí nad Labem9.-16.425.-8.785.-8.78Platný
Salava Michal 2002TJ Chemička Ústí nad Labem17.-32.125.-8.789.-16.42Platný
Poláček Vojtěch 2002TJ Chemička Ústí nad Labem9.-16.425.-8.789.-16.42Platný
Forejt Michal 2002Sokol Radotín Meteor Praha17.-32.123.-4.114Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha3.-4.11411503.-4.114Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9.-16.4211509.-16.42Platný
Vnouček Adam 2003BK ARION PRAHA9.-16.425.-8.789.-16.42Platný
Doležal Darek 2002BK TU v Liberci, z.s.9.-16.429.-16.429.-16.42Platný
Bičan Petr 2001BK Králův Dvůr, z.s.9.-16.429.-16.42Platný
Šilhan Matěj 2004TJ Jiskra Nejdek, z.s.9.-16.423.-4.1149.-16.42Platný
Bízek Vojtěch 2002BK ARION PRAHA9.-16.425.-8.783.-4.114Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Schořová Adéla 2003BK Králův Dvůr, z.s.3.-4.1143.-4.1143.-4.114Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA3.-4.1142.1381150Platný
Mitrovská Adéla 2001BK ARION PRAHA21382.1383.-4.114Platný
Javůrková Monika 2003BK ARION PRAHA9.-16.423.-4.1149.-16.42Platný
Brejchová Adéla 2002TJ Sokol Nový Knín11503.-4.1145.-8.78Platný
Pazderová Vendula 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.5.-8.785.-8.789.-16.42Platný
Košťálová Klára 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.9.-16.421.1505.-8.78Platný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.1.1502138Platný
Charyparová Tereza 2002BK TU v Liberci, z.s.9.-16.425.-8.78Platný
Stejskalová Hana 2001BK TU v Liberci, z.s.9.-16.425.-8.789.-16.42Platný
Říhová Michaela 2003T-Club Berušky5.-8.785.-8.78Platný
Všetečková Anna 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice5.-8.783.-4.1145.-8.78Platný
Křížová Karolína 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9.-16.425.-8.785.-8.78Platný
Dragounová Alžběta 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9.-16.425.-8.789.-16.42Platný
Hájková Linda 2004TJ Chemička Ústí nad Labem5.-8.785.-8.789.-16.42Platný
Zavadilová Tereza 2004TJ Chemička Ústí nad Labem9.-16.425.-8.789.-16.42Platný
Mathieu Sarah 2002Sokol Radotín Meteor Praha9.-16.429.-16.429.-16.42Platný
Pantoflíčková Adéla 2003Sokol Radotín Meteor Praha17.-32.129.-16.42Platný
Paříková Klára 2002Sokol Radotín Meteor Praha17.-32.12Platný
Jirásková Adéla 2004BK Králův Dvůr, z.s.17.-32.129.-16.42Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading