logo
Český badmintonový svaz

GPC U17- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 09.09.2017
Oblast: 
JM
Místo: 
Brno - Slatina
Pořadatel: 
SK Brno Slatina, z.s.
Kontakt: 
Dostál Vít, Ing
Výsledky: 
Výsledky: 
Výsledky: 
Výsledky: 
Výsledky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice1.1501.1501.150Platný
Lipka Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.2.1385./8.78Platný
Derka Jiří 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.3./4.1145./8.78Platný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha3./4.1142.1385./8.78Platný
Poříz Vojtěch 2003Start Jihlava5./8.783./4.1143./4.114Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha5./8.782.1385./8.78Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5./8.785./8.78Platný
Brázda Tadeáš 2002BC 66 Ivančice5./8.781.150Platný
Uher Alexandr 2002Badminton Sharks Brno, z.s.9./16.425./8.785./8.78Platný
Smutný David 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.9./16.423./4.1149./16.42Platný
Diviš Jakub 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.9./16.423./4.1145./8.78Platný
Dostál Marek 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.9./16.425./8.782.138Platný
Klecer Tomáš 2002SKP Kometa Brno - RS Badminton9./16.429./16.42Platný
Prek Šimon 2002Badminton Sharks Brno, z.s.9./16.423./4.114Platný
Čupa Vojtěch 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton9./16.429./16.42Platný
Číp Dominik 2002Badminton Sharks Brno, z.s.9./16.429./16.42Platný
Smažil Ondřej 2001SK Kuklenská Brno, z.s.17./24.185./8.783./4.114Platný
Rigl Tomáš 2001SK Kuklenská Brno, z.s.17./24.185./8.78Platný
Vojtěch Adam 2004TJ Montas Hradec Králové17./24.189./16.429./16.42Platný
Pelc Tomáš 2001SK Kuklenská Brno, z.s.25./32.95./8.78Platný
Procházka Tomáš 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton25./32.99./16.42Platný
Marinov Martin 2003Badminton Sharks Brno, z.s.25./32.99./16.42Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Valentová Kateřina 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice1.1501.1501.150Platný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 2.1383./4.1145./8.78Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice3./4.1145./8.785./8.78Platný
Mendreková Dominika 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.3./4.1143./4.1143./4.114Platný
Chadimová Adéla 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5./8.781.1502.138Platný
Schafferová Sára 2003Badminton Sharks Brno, z.s.5./8.783./4.1145./8.78Platný
Korábová Barbora 2002TJ Agrotec Hustopeče5./8.782.1389./16.42Platný
Hejduková Karolína 2004SK Prosek Praha5./8.783./4.1145./8.78Platný
Ševčíková Martina 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.9./16.422.1383./4.114Platný
Štefulíková Hanka 2003BC 66 Ivančice9./16.425./8.789./16.42Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading