logo
Český badmintonový svaz

GPC U17- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 09.09.2017
Oblast: 
SM
Místo: 
Karviná
Pořadatel: 
Kabal team Karviná
Kontakt: 
Štefek Radim
Výsledky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.11505-878Platný
Slíva Martin 2001BK Kopřivnice, z.s.21385-878Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.3-411421385-878Platný
Wanke Karel 2002S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.3-41141150Platný
Slíva David 2003TJ Sokol Klimkovice5-8785-8785-878Platný
Matula Jakub 2002BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-87811501150Platný
Matula Tomáš 2004BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-8783-41149-1642Platný
Breznen Adam 2001Kabal team Karviná5-8783-4114Platný
Canibal Petr 2001Kabal team Karviná9-164217-321217-3212Platný
Hevessy Ondřej 2001TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-164221389-1642Platný
Rzeplinski Matěj 2004TJ Slavoj Český Těšín9-16425-8783-4114Platný
Kocian Šimon 2002Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16425-878Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Kopřiva Dominik 2004SK Badminton Přerov, z.s.9-16423-41142138Platný
Štefek Jakub 2001Kabal team Karviná9-16425-8789-1642Platný
Urban Michal 2001BK Omega Olomouc, z.s.9-16429-16425-878Platný
Slíva Martin 2002Kabal team Karviná17-24183-4114Platný
Metz Lukáš 2001TJ Sokol Klimkovice17-24189-16425-878Platný
Macura Michal 2001SK VITALITY Slezsko o.s.25-32917-321217-3212Platný
Botur Jáchym 2002SK VITALITY Slezsko o.s.25-32917-3212Platný
Dostál Tomáš 2004BK Kopřivnice, z.s.5-878Platný
Navrátil Petr 2003BK Omega Olomouc, z.s.9-164217-3212Platný
Králík Matěj 2003BK Omega Olomouc, z.s.9-1642Platný
Häring Filip 2003TJ Sokol Klimkovice9-164217-3212Platný
Slavík Ondřej 2003Kabal team Karviná17-3212Platný
Palupa Vítek 2005Kabal team Karviná17-3212Platný
Makaj Ivo 2004TJ Slavoj Český Těšín17-3212Platný
Buček Jan 2003BK Kopřivnice, z.s.17-32129-1642Platný
Breznen Maciej 2003Kabal team Karviná17-3212Platný
Kowalowski Marek 2003SK VITALITY Slezsko o.s.17-321217-3212Platný
Russina Jan 2005Kabal team Karviná17-3212Platný
Šalaga Václav 2006Kabal team Karviná17-3212Platný
Kozielek Karel 2004SK VITALITY Slezsko o.s.17-3212Platný
Minář Vojtěch 2005BK Omega Olomouc, z.s.17-321217-3212Platný
Minář Martin 2004BK Omega Olomouc, z.s.17-321217-3212Platný
Černotík David 2004TJ Sokol Růžďka17-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading