logo
Český badmintonový svaz

GPD U13 - Radotín Cup

Typ: 
D
Kategorie: 
U13
Termín: 
Sobota, 20.05.2017 - Neděle, 21.05.2017
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha - Radotín
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Simon Václav 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150Platný
Kurdiovský Lukáš 2005Badminton Sharks Brno, z.s.246Platný
Štaffl Jan 2005TJ Slovan Karlovy Vary342Platný
Pavlica Lukáš 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-826Platný
Marek Jonáš 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-826Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-826Platný
Štěpánek Ondřej 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-1218Platný
Zlatník Jiří 2005SK Prosek Praha9-1218Platný
Hubáček Matěj 20061.Badmintonový klub Šumperk9-1218Platný
Zemanovič Ladislav 2005Badminton VK Aš9-1218Platný
Herzán Jakub 2005Badminton Sharks Brno, z.s.13-1610Platný
Kočárník Jan 2005Badminton VK Aš13-1610Platný
Pavlíček Jakub 2006SK Prosek Praha13-1610Platný
Fuchs Marek 2006Badminton Sharks Brno, z.s.13-1610Platný
Belda Josef 2005BK 93 Hořovice17-246Platný
Pecka Matyáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-246Platný
Durčák Ondřej 2006TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-246Platný
Koranda Ondřej 2006SK Prosek Praha17-246Platný
Kundrát David 2006Badminton VK Aš17-246Platný
Hanuš Štěpán 2005BK TU v Liberci, z.s.17-246Platný
Hlobil Matouš 2006SK Prosek Praha17-246Platný
Červenka Matěj 2006BK Králův Dvůr, z.s.17-246Platný
Fošum Josef 2006TJ Sokol Křemže25-323Platný
Frýdl Martin 2005BK 93 Hořovice25-323Platný
Jelínek Ondřej 2005Badminton Sharks Brno, z.s.25-323Platný
Vaniš Daniel 2005SK Hamr, z.s. 25-323Platný
Baroš Zdeněk 2006TJ Slovan Karlovy Vary25-323Platný
Brož Vojtěch 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-323Platný
Kejř Jakub 2005Badminton VK Aš25-323Platný
Fiala Martin 2005BK TU v Liberci, z.s.25-323Platný
Kučera Kašpar 2005TJ Slovan Karlovy Vary33-372Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha150Platný
Chvalová Helena 2005Sokol Radotín Meteor Praha246Platný
Kočová Zuzana 2005SK Badminton Tábor, z.s.342Platný
Hrdinová Zuzana 20051.Badmintonový klub Šumperk434Platný
Krulová Lucie 2006Badminton Sharks Brno, z.s.5-826Platný
Paterová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-826Platný
Slabá Natálie 2006BK TU v Liberci, z.s.5-826Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-826Platný
Pavlišová Klára 2005TJ Sokol Křemže9-1218Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha9-1218Platný
Pinkasová Alena 2005TJ Spoje Praha9-1218Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha9-1218Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha13-1610Platný
Sommerová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha13-1610Platný
Jiráková Tereza 2006BK 93 Hořovice13-1610Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha13-1610Platný
Šoljaková Eliška 2005BK TU v Liberci, z.s.17-246Platný
Kropáčová Petra 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-246Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 17-246Platný
Treperová Ivana 2006SK Prosek Praha17-246Platný
Vaníčková Nikola 2006Badminton VK Aš17-246Platný
Dvořáčková Adéla 2006TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-246Platný
Jahnová Vanessa 2005Badminton VK Aš17-246Platný
Jakubková Daniela 2005Badminton VK Aš17-246Platný
Holmanová Kateřina 2006Sokol Radotín Meteor Praha25-323Platný
Doubková Veronika 2006Badminton Sharks Brno, z.s.25-323Platný
Pondělíková Veronika 2005TJ Chemička Ústí nad Labem25-323Platný
Muzikářová Anna 2005BK TU v Liberci, z.s.25-323Platný
Králová Natálie 2005Badminton VK Aš25-323Platný
Čutová Michaela 2006BK ARION PRAHA25-323Platný
Pazderová Veronika 2006Sokol Radotín Meteor Praha25-323Neplatný
Weinmannová Julie 2005Badminton VK Aš25-323Platný
Slavíčková Kateřina 2006Sokol Radotín Meteor Praha33-342Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading