logo
Český badmintonový svaz

MČR dospělých

Typ: 
MČR
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Pátek, 03.02.2017 - Neděle, 05.02.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Liberec
Pořadatel: 
BK TU v Liberci, z.s.
Přihlášky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Ludík Milan 1992Sokol Radotín Meteor Praha11200Platný
Mendrek Adam 1995BADMINTON FSpS MU, z.s.21104Platný
Fröhlich Jan 1980BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-4912Platný
Beran Petr 1999TJ Sokol Křemže3-491211200Platný
Holub Lukáš 1996TJ Montas Hradec Králové5-86243-4912Platný
Louda Jan 1999USK Plzeň5-862421104Platný
Zevl Lukáš 1991BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-8624Platný
Janáček Jaromír 1995Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5-8624112005-8624Platný
Somerlík Jan 1998TJ Sokol Klimkovice9-1633617-3296Platný
Helar Ondřej 1995Start Jihlava9-16336Platný
Klimeš Ondřej 1997TJ Slovan Vesec, z.s.9-16336Platný
Král Ondřej 1999Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-163369-16336Platný
Benbenek Jan 1988TJ Sokol Plesná9-1633617-3296Platný
Valenta Bedřich 1995Super Stars Most9-16336Platný
Neděla René 1980TJ Montas Hradec Králové9-163369-16336Platný
Holeček Jaroslav 1992BK Králův Dvůr, z.s.9-16336Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň17-32965-8624Platný
Prokeš Michal 1990SK Dobrá Voda u Českých Budějovic17-3296Platný
Kurz Lukáš 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32969-1633617-3296Platný
Tomala Petr 1990TJ Sokol Klimkovice17-329617-3296Platný
Brabec Dean 1996Sokol Radotín Meteor Praha17-32969-16336Platný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové17-3296Platný
Louda Jiří 1995USK Plzeň17-32965-8624Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32969-163369-16336Platný
Myšák Lukáš 1989TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3296Platný
Viktora Jan 2001TJ Sokol Doubravka17-3296Platný
Stejskal David 1996TJ Slovan Vesec, z.s.17-3296Platný
Hubáček Michal 1997Sokol Radotín Meteor Praha2110421104Platný
Hubáček Jan 1995TJ Montas Hradec Králové3-49123-4912Platný
Kohoutek Stanislav 1983BADMINTON FSpS MU, z.s.3-4912Platný
Šelong Vojtěch 1993BADMINTON FSpS MU, z.s.3-49123-4912Platný
Král Ondřej 1991Sokol Židlochovice5-86245-8624Platný
Světnička Michal 1994BADMINTON FSpS MU, z.s.5-86249-16336Platný
Hošek Petr 1989Sokol Radotín Meteor Praha5-86245-8624Platný
Jelínek Petr 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.5-86249-16336Platný
Bitman Jakub 1988Sokol Radotín Meteor Praha5-862411200Platný
Drančák Pavel 1988Sokol Radotín Meteor Praha5-862417-3296Platný
Vorlík Jan 1996SK Prosek Praha9-16336Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.9-163369-16336Platný
Slatinský Jan 1989BK TU v Liberci, z.s.9-16336Platný
Jirásek Jan 1972Sokol Radotín Meteor Praha9-16336Platný
Skrčený Daniel 1978BaC Kladno9-1633617-3296Platný
Hubáček Matěj 1999Sokol Radotín Meteor Praha9-163365-8624Platný
Herout Martin 1980TJ Montas Hradec Králové9-16336Platný
Drašnar Václav 1980TJ Sokol Dobruška9-16336Platný
Šváb Matěj 1994TJ Sokol Dobruška9-1633617-3296Platný
Koudelka Michal 1971TJ Sokol Křemže9-16336Platný
Kukač Jindřich 1997TJ Sokol Křemže9-16336Platný
Vitvera Jakub 1988Sokol Radotín Meteor Praha17-3296Platný
Weinzettl René 1991BK ARION PRAHA17-3296Platný
Kural Martin 1999USK Plzeň17-3296Platný
Pistulka Radek 1997USK Plzeň17-329617-3296Platný
Brothánek Vojtěch 1996TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16336Platný
Skála Tomáš 1992TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16336Platný
Budzel Filip 1996TJ Sokol Klimkovice9-16336Platný
Švejda Tomáš 2002Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-16336Platný
Haršanyi Michal 1974TJ Slovan Vesec, z.s.17-3296Platný
Todič Radovan 1983BK Kopřivnice, z.s.17-3296Platný
Pokorný David 1984BADMINTON FSpS MU, z.s.17-3296Platný
Kočí Josef 1983TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3296Platný
Jurka Jan 1970SK Prosek Praha17-3296Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Švábíková Tereza 2000BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112003-49129-16336Platný
Pavelková Zuzana 1992SK Badminton Přerov, z.s.211049-16336Platný
Koukalová Dominika 1988BK 93 Hořovice3-4912Platný
Světničková Monika 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.3-491221104Platný
Tomalová Kateřina 1992TJ Sokol Klimkovice5-86243-491217-3296Platný
Lajdová Magdaléna 1997TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-86245-86243-4912Platný
Dobiášová Veronika 1999Super Stars Most5-86249-16336Platný
Zelinková Michaela 1998SK Prosek Praha5-86245-862417-3296Platný
Ausbergerová Berta 1999SK Prosek Praha9-163365-86245-8624Platný
Zychová Ivana 1996TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-163365-862417-3296Platný
Milová Sabina 1997Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-163365-86249-16336Platný
Koldová Veronika 1994Super Stars Most9-16336Platný
Klusoňová Zuzana 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-163369-1633617-3296Platný
Hadáčková Bára 2001Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-163365-8624Platný
Zuzáková Kateřina 2002BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16336Platný
Legátová Anna 1998TJ Sokol Doubravka9-16336Platný
Ondrášková Valerie 1992Super Stars Most17-3296Platný
Kubečková Veronika 1999TJ Sokol Dobruška17-3296Platný
Nováčková Anežka 1999USK Plzeň17-3296Platný
Myšáková Michaela 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32969-163369-16336Platný
Hánová Renata 1986VK VŠB Ostrava17-32969-1633617-3296Platný
Adámková Jana 2001BK 93 Hořovice17-3296Platný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha17-3296Platný
Hofmanová Petra 1990TJ Sokol Dobruška17-32963-491217-3296Platný
Panochová Jana 1997TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3296Platný
Bášová Alžběta 1993TJ Montas Hradec Králové1120011200Platný
Fuchsová Michaela 1999TJ Sokol Polabiny Pardubice1120017-3296Platný
Maixnerová Eliška 1990TJ Astra Zahradní Město, z.s.211049-16336Platný
Milisová Hana 1980Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211045-8624Platný
Křížková Šárka 1990TJ Sokol Dobruška3-49125-8624Platný
Šikalová Denisa 1997BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-86243-4912Platný
Kurzová Dominika 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-86249-16336Platný
Erbenová Monika 1986BaC Kladno9-1633617-3296Platný
Titěrová Eva 1981Sokol Radotín Meteor Praha9-16336Platný
Frischová Kateřina 1999TJ Sokol Klimkovice9-16336Platný
Nejedlová Jana 1989BK TU v Liberci, z.s.9-16336Platný
Slatinská Jana 1998BK TU v Liberci, z.s.9-16336Platný
Krpatová Lucie 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16336Platný
Krpatová Pavlína 1999TJ Sokol Polabiny Pardubice9-163369-16336Platný
Krocová Martina 1988Super Stars Most9-163365-8624Platný
Jeřichová Zuzana 1993TJ Sokol Doubravka9-163369-16336Platný
Lodrová Nikol 1986USK Plzeň9-1633617-3296Platný
Phamová Vlasta 1996Super Stars Most17-3296Platný
Kykalová Dana 1971SK Prosek Praha17-3296Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading