logo
Český badmintonový svaz

Memoriál P. Sima

Typ: 
A
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Pátek, 21.04.2017 - Neděle, 23.04.2017
Oblast: 
ČR
Místo: 
Liberec
Pořadatel: 
BK TU v Liberci, z.s.
Propozice: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Beran Petr 1999TJ Sokol Křemže110002920Platný
Vícen Jarolím 1989BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2920Platný
Louda Jiří 1995USK Plzeň3-47605-8520Platný
Benbenek Jan 1988TJ Sokol Plesná3-47603-4760Platný
Janáček Jaromír 1995Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5-8520292011000Platný
Teller Marek 1990Sokol Radotín Meteor Praha5-85205-85209-16280Platný
Hubáček Jan 1995TJ Montas Hradec Králové5-852011000Platný
Holub Lukáš 1996TJ Montas Hradec Králové5-852011000Platný
Prokeš Michal 1990SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9-16280Platný
Vachálek Juraj 1990BK TU v Liberci, z.s.9-162809-162803-4760Platný
Neděla René 1980TJ Montas Hradec Králové9-162805-8520Platný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové9-162809-16280Platný
Synovec Pavel 1998Sokol Radotín Meteor Praha9-1628017-32809-16280Platný
Pokorný David 1984BADMINTON FSpS MU, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška9-16280Platný
Tichý Jakub 1997TJ Montas Hradec Králové17-328017-328017-3280Platný
Budzel Filip 1996TJ Sokol Klimkovice17-32803-4760Platný
Král Jiří 2000BK TJ Baník Most17-328017-3280Platný
Kukač Jindřich 1997TJ Sokol Křemže17-32809-162809-16280Platný
Klimeš Ondřej 1997TJ Slovan Vesec, z.s.17-328017-3280Platný
Brabec Dean 1996Sokol Radotín Meteor Praha17-328017-3280Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.17-328017-328017-3280Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň17-32805-8520Platný
Oros Ladislav 1971Super Stars Most17-328017-3280Platný
Port Jan 1972Super Stars Most17-328017-3280Platný
Krajča Tomáš 1986SK Prosek Praha17-328017-328017-3280Platný
Kural Martin 1999USK Plzeň17-328017-3280Platný
Repiar Samuel 1994Super Stars Most17-328017-3280Platný
Viktora Jan 2001TJ Sokol Doubravka17-3280Platný
Panoš Martin 1974BK TU v Liberci, z.s.33-644017-328033-6440Platný
Soukup Lukáš 1995BKV Plzeň33-644017-3280Platný
Vajsejtl Jiří 2000TJ Slovan Vesec, z.s.33-644017-328017-3280Platný
Skála Tomáš 1992TJ Sokol Polabiny Pardubice33-644017-328017-3280Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha33-644017-32809-16280Platný
Koňas Jan 1996BK TU v Liberci, z.s.33-644017-328017-3280Platný
Dvořák Vojtěch 2000BaC Kladno33-644017-3280Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-64409-162809-16280Platný
Stádník Filip 1978SK Prosek Praha33-64409-16280Platný
Stejskal David 1996TJ Slovan Vesec, z.s.33-644017-3280Platný
Pokorný Oldřich 1996BaC Kladno33-6440Platný
Ehm Matěj 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice33-644017-328017-3280Platný
Dohnal Jiří 1963BK TU v Liberci, z.s.33-644017-3280Platný
Bláha Václav 1980SK Hamr, z.s. 33-6440Platný
Sebera Vojtěch 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-644017-3280Platný
Drančák Pavel 1988Sokol Radotín Meteor Praha3-47605-8520Platný
Hubáček Matěj 1999Sokol Radotín Meteor Praha3-47605-8520Platný
Skrčený Daniel 1978BaC Kladno5-85209-16280Platný
Herout Martin 1980TJ Montas Hradec Králové5-8520Platný
Kulíšek Vít 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1628017-3280Platný
Koudelka Michal 1971TJ Sokol Křemže9-16280Platný
Kurz Lukáš 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162805-8520Platný
Bureš Marek 1986TJ Sokol Dobruška9-16280Platný
Šváb Matěj 1994TJ Sokol Dobruška9-1628017-3280Platný
Böhm Michal 1987SK Prosek Praha9-16280Platný
Hošek Petr 1989Sokol Radotín Meteor Praha9-162805-8520Platný
Jelínek Petr 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.9-162803-4760Platný
Bureš Jiří 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.9-1628017-3280Platný
Haring Miroslav 1993TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9-16280Neplatný
Kubáček Jan 2001BK TU v Liberci, z.s.65-1282017-3280Platný
Mádle Lukáš 2001BK TU v Liberci, z.s.17-328033-6440Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno65-1282017-3280Platný
Pistulka Radek 1997USK Plzeň17-328017-3280Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.65-1282017-328017-3280Platný
Strnad Tomáš 2000TJ Sokol Dobruška17-3280Platný
Beznoska Miloslav 1986SK Prosek Praha17-328017-3280Platný
Vorlík Jan 1996SK Prosek Praha17-32809-16280Platný
Kočí Josef 1983TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16280Platný
Stehlík Jiří 1979BK Králův Dvůr, z.s.17-3280Platný
Máchal Jaroslav 1999TJ Slovan Vesec, z.s.33-6440Platný
Peníška Pavel 1987TJ Slovan Vesec, z.s.33-6440Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Hadáčková Bára 2001Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100011000Platný
Legátová Anna 1998TJ Sokol Doubravka29205-852017-3280Platný
Klusoňová Zuzana 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-47609-162809-16280Platný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha5-85209-162809-16280Platný
Krpatová Pavlína 1999TJ Sokol Polabiny Pardubice5-85203-476017-3280Platný
Myšáková Michaela 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85209-162809-16280Platný
Zuzáková Kateřina 2002BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-85205-8520Platný
Koldová Veronika 1994Super Stars Most9-162809-1628017-3280Platný
Kobyláková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162805-852033-6440Platný
Zychová Ivana 1996TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162805-852017-3280Platný
Krpatová Lucie 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162803-4760Platný
Zdražilová Kristína 1999Sokol Radotín Meteor Praha9-162809-162809-16280Platný
Grenčíková Lucia 1996BK TU v Liberci, z.s.9-16280Platný
Kubečková Veronika 1999TJ Sokol Dobruška9-162809-1628017-3280Platný
Hofmanová Petra 1990TJ Sokol Dobruška9-16280292017-3280Platný
Ondrášková Valerie 1992Super Stars Most17-32809-1628017-3280Platný
Adámková Jana 2001BK 93 Hořovice17-3280Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32809-1628017-3280Platný
Kubečková Tereza 2000TJ Sokol Dobruška17-32809-1628017-3280Platný
Nováčková Anežka 1999USK Plzeň17-3280Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Königsmarková Soňa 1985TJ Bílá Hora Plzeň17-328017-32809-16280Platný
Fantová Dominika Eva 2001BK TJ Baník Most17-328017-3280Platný
Chmelíčková Kateřina 1984BKV Plzeň17-328017-32809-16280Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška17-32809-1628017-3280Platný
Vocelková Anna 1994USK Plzeň17-32809-1628017-3280Platný
Bílková Jana 1984BK TU v Liberci, z.s.17-32809-1628033-6440Platný
Mikezová Ilona 1999TJ Slovan Vesec, z.s.17-328017-3280Platný
Milisová Hana 1980Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100011000Platný
Křížková Šárka 1990TJ Sokol Dobruška29205-8520Platný
Nejedlová Jana 1989BK TU v Liberci, z.s.3-47603-4760Platný
Slatinská Jana 1998BK TU v Liberci, z.s.3-47605-8520Platný
Šikalová Denisa 1997BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-85205-8520Platný
Sonnková Valentýna 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-852017-3280Platný
Jeřichová Zuzana 1993TJ Sokol Doubravka5-852017-3280Platný
Kurzová Dominika 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85203-4760Platný
Benešová Jitka 1996SK Prosek Praha9-162809-16280Platný
Kykalová Kateřina 1993SK Prosek Praha9-1628017-3280Platný
Christlová Romana 1975BK TU v Liberci, z.s.9-16280Platný
Ausbergerová Berta 1999SK Prosek Praha5-8520Platný
Srbová Adéla 2000BaC Kladno9-16280Platný
Krejčová Lucie 1994BK Králův Dvůr, z.s.17-3280Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading