logo
Český badmintonový svaz

OP dospělých

Typ: 
SKP
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Sobota, 14.01.2017
Oblast: 
JM
Místo: 
Brno - Slatina
Pořadatel: 
SK Brno Slatina, z.s.
Kontakt: 
Dostál Vít, Ing
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 

HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Helar Ondřej 1995Start Jihlava11653-41259-1646Platný
Halsch Pavel 1968VSK VŠV Brno21523-4125Platný
Mazúr Jakub 1992BADMINTON FSpS MU, z.s.3-41252152Platný
Říha Michal 1978SKP Kometa Brno - RS Badminton3-41255-886Platný
Bureš Jiří 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.5-88621525-886Platný
Sáňka Miloslav 1974SKP Kometa Brno - RS Badminton5-8865-8869-1646Platný
Šplíchal Tomáš 1980SKP Kometa Brno - RS Badminton5-8865-8865-886Platný
Srnec Jan 1994Sokol Židlochovice5-8863-41255-886Platný
Pleska Josef 1996BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16469-1646Platný
Schmid Radek 1983BC 66 Ivančice9-16465-886Platný
Samek Jaroslav 1984SK BC Premiera9-16469-1646Platný
Dostál Marek 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16465-886Platný
Sedláček Kamil 1973SK Brno Slatina, z.s.9-16469-1646Platný
Brázda Radek 1966BC 66 Ivančice9-16465-8869-1646Platný
König Marián 1975SK Žíznivý papoušek badminton9-16469-1646Platný
Štefl Jiří 1988SK Žíznivý papoušek badminton9-16469-1646Platný
Sokol Martin 1973SKP Kometa Brno - RS Badminton17-32135-886Platný
Dorazil Milan 1988T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.17-32139-1646Platný
Nezval Tomáš 1987T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.17-32139-1646Platný
Pipek Petr 1988SK Žíznivý papoušek badminton17-32139-1646Platný
Helar Jakub 1992Start Jihlava17-32139-16469-1646Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32139-1646Platný
Frýza Ondřej 1992TJ Chropyně17-3213Platný
Derka Jiří 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32139-1646Platný
Světnička Michal 1994BADMINTON FSpS MU, z.s.11651165Platný
Král Ondřej 1991Sokol Židlochovice11652152Platný
Šelong Vojtěch 1993BADMINTON FSpS MU, z.s.3-4125Platný
Kohoutek Stanislav 1983BADMINTON FSpS MU, z.s.3-4125Platný
Reichman Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5-886Platný
Štursa Martin 1983SK Podolí9-16469-1646Platný
Svoboda Petr 1976SK Brno Slatina, z.s.9-1646Platný
Horák Filip 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.9-1646Platný
Zrůna Michal 1987SK Žíznivý papoušek badminton9-1646Platný
Matula Marek 1973SK Kuklenská Brno, z.s.3-4125Platný
Prudký Ladislav 1985SK BC Premiera5-886Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading