logo
Český badmintonový svaz

Budzel se Søvndalem na Jamajce bronzoví

Filip Budzel s dánským spoluhráčem Pederem Søvndalem si finále Jamaica International v Kingstonu nezahrají. Rozhodla o tom semifinálová porážka od domácí dvojice Henry, Ricketts.

Jamajčané česko-dánský pár porazili 21:14 a 21:10 za 22 minut hry. Budzel se Søvndalem mohou i tak být s bronzovým turnajem spokojeni, o jejich cestě pavoukem čtěte zde.

"Z turnaje na Jamajce mám smíšené pocity. Prohra v prvním kole proti Milanovi Dratvovi nebyl zrovna výsledek, který jsem si představoval. Velmi mě to mrzí, věřím však, že jestli mi zdraví vydrží a budu se moci dlouhodobě připravovat bez neustálých pauz zapříčiněných zdravotními problémy, výsledky se dostaví!" napsal odhodlaně z Jamajky Filip Budzel. 

"V deblu v druhém kole jsme porazili domácí Jamajčany, avšak v semifinále jsme po vyrovnaném zápase prohráli taktéž proti domácím. 
Jsem však velmi rád za zkušenosti, které jsem díky Jamaica International získal. Prožil jsem celodenní cestování, časový posun, výrazně jiné podnebí, to vše bylo nečekaně náročné," pokračuje Budzel v hodnocení.

"Badminton na Jamajce, Kubě a v dalších středoamerických státech považuji také za kvalitní (kdo neuvidí na vlastní oči, neuvěří). Na vlastní kůži jsem poznal jejich styl hry, byla to šance se vůbec s nimi utkat," přibližuje český hráč zkušenost z exotického turnaje.

Výsledky Jamaica International.About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading