logo
Český badmintonový svaz

FZ Forza Cup v Českém Krumlově: mezinárodní turnaj družstev U15 za účasti Talent Teamu ČR

O víkendu 8.-10. června se v Českém Krumlově uskuteční další ročník tradičního mezinárodního turnaje smíšených družstev do 15 let, kterého se kromě reprezentačních výběrů Dánska, Německa, Maďarska i Slovinska zúčastní i český Talent Team.

Soupisky všech týmů účastnících se FZ Forza Cupu v Českém Krumlově si prohlédněte zde.

Citujeme z oficiální pozvánky na turnaj:
 
O druhém červnovém víkendu se do Českého Krumlova také letos sjede zahraniční badmintonový výkvět v kategorii do 15 let. Na pilotní pořadatelskou akci našeho badmintonového klubu, kterou je 33. ročník FZ FORZA CUPU – mezinárodního turnaje družstev mládeže, letos přijede hned 10 družstev z Dánska, Německa, Slovinska, Maďarska a České republiky. 
 
Že půjde o kvalitní sportovní podívanou, není pochyb. Dva dánské týmy v čele s loňským obhájcem DGI Sydvest Badminton Esbjerg, z Německa dokonce týmy tři, z toho jeden je výběr nejlepších hráčů, a třeba bronzový z loňského roku Tisza Badminton SE Szeged z Maďarska.

Českou republiku budou reprezentovat Talent Team ČR a klubová družstva Badminton Rychnov nad Kněžnou a SKB Český Krumlov doplněný o Kláru Neubauerovou ze Sokola České Budějovice.

Účastníci loňského ročníku. Foto: SKB Český Krumlov.
 
Turnaj se začne hrát v pátek 8. června v 15:00 hodin, kdy se rozehrají první dvě kola základních skupin. Hrát se dále bude po celou sobotu od 9:00 až do 18:00 hodin. V neděli (9:30-12:30 hodin) vyvrcholí turnaj utkáními o konečné pořadí a závěrečným vyhlášením výsledků. 
 
V sobotu v devět hodin turnaj proběhne oficiální zahájení a účastníci se navíc mohou těšit i na sobotní společenský večer, jehož součástí bude bowlingový turnaj s večeří. 

"Turnajové přípravy vrcholí a s pomocí mnoha pomocníků se vše zatím daří. Moc vám všem děkuji! Velké poděkování patří všem našim partnerům v čele s městem Český Krumlov, který je naším největším partnerem a pro účastníky dodá pitný režim a propagační materiály o městě, a Jihočeským krajem, který turnaj finančně podpořil v rámci jednoho ze svých dotačních programů," říká k turnaji jeho ředitel Radek Votava.

Kompletní pozvánku najdete na webu klubu SKB Český Krumlov.
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading