logo
Český badmintonový svaz

Kateřina Tomalová je na Mauriciu ve finále, čeká ji Malajsanka

Kateřina Tomalová postoupila na Mauritius International v Rose Hill do finále. Jelikož turnajový web tournamentsoftware s aktualizací pokulhává a informace jsou omezené, necháváme průběh turnaje hodnotit samotnou českou reprezentantku.

"Vidina snadno získaných bodů mě přilákala na Mauricius, kde se účastním turnaje kategorie Future series. Na turnaj mimo Evropu jsem se vydala teprve potřetí ve své kariéře, a tak jsem úplně nevěděla, co od toho očekávat. Nakonec je ale všechno ok.

Hraje se v místním národním centru (ano, už i na Mauriciu mají národní tréninkové centrum), které je vzdáleno cca 15km od mého hotelu (při stavu místní dopravy mi však cesta zabere 30-40 minut) a hala je na místní poměry víc než dobrá.
Kateřina Tomalová na turnaji v Rose Hill na Mauriciu. Foto: Kateřina Tomalová.
 
Do soutěže jsem nastoupila v pátek večer, nyní už mám za sebou 3 vítězné zápasy a zítra si zahraji finále, ve kterém mě čeká mladičká Malajsanka. Zápasy proti místním hráčkam byly velice snadné, zato ve čtvrtfinále s Indkou jsem měla plné ruce práce.

Soupeřka dobře četla moji hru a zejména v prvním setu jí navíc všechno vycházelo, ve druhém setu jsem díky změně tempa hry i podání otočila nepříznivý vývoj ve svůj prospěch a ve třetím setu už jsem viditelně unavenou soupeřku utavila. Indka sice vůbec nebyla špatná, ale můj výkon měl k hodnocení “dobrý” poměrně daleko...

Tak snad to zítra ve finále, které startuje ve 14h místního času, bude lepší!”

Doplňme, že soupeřkou Kateřiny Tomalové ve finále je Malajsanka Letshanaa A. Karupathevan.

Neaktualizované výsledky Mauritius International.
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading