Kompletní výsledky ankety Badmintonista roku 2012
BADMINTONISTA ROKU 2012
1. Jan FRÖHLICH (BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.) 25 hlasů
2. Petr KOUKAL (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice) 14 hlasů
3. Milan LUDÍK (volný hráč ČBaS) 1 hlas
Dále nominováni:
Jakub BITMAN (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
Pavel FLORIÁN (SKB Český Krumlov)
BADMINTONISTKA ROKU 2012
1. Kristína GAVNHOLT (volná hráčka ČBaS) 36 hlasů
2. Hana MILISOVÁ (SKB Český Krumlov) 3 hlasy
3. Lucie ČERNÁ (SKB Český Krumlov) 1 hlas
Dále nominovány:
Alžběta BÁŠOVÁ (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
Šárka KŘÍŽKOVÁ (TJ Sokol Dobruška)
Zuzana PAVELKOVÁ (SKB Přerov)
Kateřina TOMALOVÁ (TJ Sokol Klimkovice)
JUNIOR ROKU 2012
1. Adam MENDREK (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice) 37 hlasů
2. Jaromír JANÁČEK (SKB Český Krumlov) 2 hlasy
1. Bedřich VALENTA (Super Stars Most) 1 hlas
Dále nominováni:
Jan SOMERLÍK (TJ Sokol Klimkovice)
Michal SVĚTNIČKA (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
JUNIORKA ROKU 2012
1. Lucie ČERNÁ (SKB Český Krumlov) 34 hlasů
2. Alžběta BÁŠOVÁ (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice) 3 hlasy
3. Denisa ŠIKALOVÁ (BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.) 2 hlasy
Dále nominovány:
Tereza LAJDOVÁ (TJ Astra ZM Praha)
Monika SVĚTNIČKOVÁ (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
Magdaléna LAJDOVÁ (TJ Astra ZM Praha)
POČIN ROKU 2012
1. Postup Petra Koukala a Kristíny Ludíkové na OH 2012 v Londýně – 14 hlasů
2. 5. místo Kristíny Gavnholt na mistrovství Evropy dospělých ve dvouhře žen, 1. místo ve dvouhře žen na turnaji Grand Prix Holandska (bodvý zisk 5000 bodů – největší v roce 2012 ze všech hráčů ČR) – 13 hlasů
3. 3. místo družstva TJ Sokol Veselý Jehnice na PMEZ v Mad’arsku (včetně obhajoby 3.titulu MČR smíšených družstev v řadě) – 7 hlasů
Dále nominovány
Účast rozhodčích Jana Koláře a Michaely Bencové na OH 2012 v Londýně
Jan Frohlich - 1. místo ve dvouhře mužů na MČR dospělých = zisk 10.titulu Mistra ČR dospělých
9. místo Adama Mendreka na MSJ ve dvouhře juniorů
TRENÉR ROKU 2012
1. Radek VOTAVA (SKB Český Krumlov) 15 hlasů
2. Markéta OSIČKOVÁ (TJ Astra ZM Praha) 10 hlasů
3. Petr KOUKAL senior (BK Hořovice) 5 hlasů
Dále nominováni
Tomasz MENDREK (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
Stanislav KOHOUTEK (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
Lukáš KROC (Super Stars Most)
Petr BÁŠA (UK Hradec králové)