logo
Český badmintonový svaz

Ludík v Brazílii končí ve čtvrtfinále

Cesta Milana Ludíka turnajem Brazil International Badminton Cup byla dlouhá tři zápasy, ve čtvrtfinále podniku kategorie International Challenge s dotací 25 000 dolarů už český reprezentant nestačil na Inda Aggarwala. 

Ve městě Foz do Iguazu si Ludík připsal dva vítězné zápasy, nad Guatemalcem Martínezem Salvadorem (21:12 a 21:11) a Jordáncem Naserem Mansourem (21:15 a 21:13). Sedmého nasazeného českého reprezentanta vyřadil až ve čtvrtfinále Ind Harshit Aggarwal, na kterého český hráč nestačil v poměru 14:21 a 9:21.

I tak může Ludík z okraje brazilského deštného pralesa odjíždět spokojen, 2200 bodů jej posune zase o trochu blíže k první světové stovce a může pomoci k optimálnímu naladění před nadcházejícím KaBaL International v Karviné, které začíná ve čtvrtek.

Milan Ludík si v Brazílii zahrál čtvrtfinále. Foto: Pavel Růžička.

"Mám velkou radost ze získaných bodů z Brazílie, pomohou mi udělat další posun na světovém žebříčku. Můj výkon ale nebyl podle představ. Poměrně lehce jsem vyhrál první dvě kola, která byla povinností," začal své hodnocení Ludík.

"Ve čtvrtfinále jsem narazil na Inda, s nímž jsem odevzdal podprůměrný výkon. Udělal jsem mnoho nevynucených chyb a celkově se nedokázal dostat do rytmu. Mrzí mě to, protože jsem cítil šanci dostat se ještě dále," napsal z Brazílie Ludík.

Výsledky Brazil International Badminton Cupu.


About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading