logo
Český badmintonový svaz

Nenechte si ujít Velkou cenu Plzně, chystá revoluční novinku!

Stále váháte, zda se zúčastnit dalšího GPA dospělých, Velké ceny Plzně? Své váhání odhoďte a přihlašte se co nejdříve, termín uzávěrek je o středeční půlnoci!

Velká cena Plzně (9.-11. března) letos kromě již tradiční perfektní organizace a rodinné atmosféry láká i na revoluční novinku, jakýsi rozhodcovský odpustek. Poprvé v historii českého badmintonu se můžete vykoupit z "pískání" zápasu poté, co svůj vlastní zápas prohrajete!

Citujeme z propozic:

„Náhradní“ rozhodčí: doplňková služba - 50 Kč za zápas. Při prohře v jednotlivých disciplínách není povinnost „pískat“ další zápas. "Náhradní" rozhodčí je v ceně VIP startovného, ale i doplňková služba, kterou lze následně objednat ke startovnému typu STANDARD, a to za 50 Kč za zápas.

Počet "náhradních" rozhodčích je omezen, v případě velkého zájmu rozhoduje datum objednání/zaplacení. U párových disciplín stačí mít službu zaplacenou/objednanou pro jednoho z příslušné dvojice. 
"Tenhle zápas vyhrajeme. Ale kdyby náhodou, půjdeme pískat, nebo zaplatíme?" Foto: Pavel Růžička.

"Je to reakce na velkou nechuť hráčů jít pískat zápas po porážce a vypadnutí z turnaje," říká k novince vrchní rozhodčí turnaje Tomáš Knopp. "Mohli jsme jít cestou zvednout všem startovné a mít rozhodčí pro všechny zápasy, ale zkoušíme to takhle alternativně. Ať si každý vybere, zda si raději připlatí na startovném, nebo půjdu po prohře pískat," dodává Knopp.
 
Více informací o turnaji i VIP startovném včetně služby "náhradní" rozhodčí najdete v propozicích.


 
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading