logo
Český badmintonový svaz

Ondřej Lubas před Finále play-off: Skvělou úroveň zápasů mohu zaručit

Ondřeje Lubase čeká příští víkend při Finále play-off extraligy dvojrole. Jako hlava organizačního týmu se bude starat o bezproblémový průběh turnaje a jako šéf jednoho ze semifinalistů, pražského Meteoru, bude doufat v obhajobu loňského titulu. 

Do Finále play-off ve Vinoři zbývá deset dní. Jak jsi na turnaj naladěn?
Jako každý rok (smích). Jsem lehce nervozní, abychom celý turnaj organizačně připravili opět na té nejvyšší úrovni. Ale celý náš organizační tým pracuje na plný výkon, takže věřím, že se turnaj bude opětně líbit a diváci si užijí krásnou atmosféru s množstvím napínavých utkání. Jako šéf našeho A týmu se pak samozřejmě těším na setkání a zápas s našimi odvěkými rivaly.
 
Kdo je podle tebe největším favoritem turnaje?
Brno. Porazit tento tým bude letošní rok pro soupeře hodně složité.

Kdo je v tvých očích největší hvězdou Finále?
V týmu Brna určitě Estonec Raul Must a polský deblista Adam Cwalina, v Klimkovicích výborný Ukrajinec Artem Pochtarev a v našem týmu rozhodně Polák Michal Rogalski a Airi Mikkela z Finska.

Ondřej Lubas s Michaelou Fuchsovou a Alžbětou Bášovou v dobrém rozmaru během letošního MČR. Foto: Pavel Růžička.
 
Troufneš si na nějakou výsledkovou prognózu?
V prvním semifinále je favoritem tým z Brna. Druhé semifinále mezi Meteorem a Benátkami bude vyrovnané a bude rozhodovat aktuální forma hráčů a jejich psychická odolnost v koncovkách jednotlivých setů.
 
Na co pozveš diváky? Připravili si pořadatelé pro letošek něco speciálního?
Vzhledem k herní kvalitě všech týmů mohu zaručit skvělou úroveň zápasů. Diváci se opravdu mají na co těšit. Součástí celého víkendového bloku bude opět tombola o hodnotné ceny, fotokoutek a autogramiáda našich nejlepších hráčů. Jako novinku jsme si připravili venkovní párty stan, kde se bude točit pivo, péct steaky, klobásky apod. Vše bude zajišťovat PRAGUE CATERING Jana Kantora. 
 
Vloni vznikla kontroverze kvůli hlučnému fandění. Řešil toto nějakým způsobem organizační tým letos před startem turnaje?
Toto jsme nijak neřešili. A doufám, že nebudeme muset ani v průběhu celého víkendu.

Více o Finále play-off najdete na oficiálním webu.
 
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading