logo
Český badmintonový svaz

Trenérsko-metodická komise ČBaS představuje svou koncepci fungování v olympijském cyklu 2017 – 2020

Koncepci zpracoval v průběhu ledna a února Josef Rubáš, a to s inspirací mimo jiné v českém tenisu a atletice – dvou individuálních sportech, ve kterých čeští sportovci úspěšně čelí světové špičce – jakož i v organizaci badmintonu ve špičkových evropských zemích.

Koncepce byla postupně prezentována členům TMK, Výkonného výboru a Správní rady ČBaS, jakož i vybraným hráčům a trenérům.

Nyní je precizovaný text předložen široké badmintonové veřejnosti k seznámení, či případné odborné diskuzi. Následně budou připomínky zapracovány do textu, který bude dále rozpracován do konkrétních úkolů rozdělených mezi členy komise.

Stahujte dokument: Koncepce TMK 2017-2020

Stávající složení TMK – „úřednická vláda v překlenovacím období“ – již začíná naplňovat vybrané koncepční postupy.

Po předpokládaném zvolení předsedy TMK na červnové valné hromadě a sestavení realizačního týmu sportovního úseku s mandátem do konce olympijského cyklu se předpokládá další naplňování předloženého návrhu, s návazností v období let 2020 – 2024.

Veškeré dotazy, náměty či připomínky směřujte, prosím, přímo na autora koncepce Josefa Rubáše, a to prostřednictvím e-mailu jrubas@seznam.cz.

Prosíme vás o dodržení odbornosti diskuze a zaslání všech podnětů nejpozději do 31. 3. 2017.

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading