logo
Český badmintonový svaz

1. celostátní liga - východní skupina

Soupisky

Termíny utkání a výsledky

1. kolo - sobota nebo neděle 14. - 15. 10. 2017
Pořadatel kola: BK Králův Dvůr Propozice
TJ Sokol Polabiny Pardubice x TJ Sokol Dobruška B
BADMINTON FSpS MU B x TJ Sokol Dobruška B

2. kolo - sobota nebo neděle 2. - 3. 12. 2017
Pořadatel kola: TJ Slavoj Český Těšín Propozice
TJ Slavoj Český Těšín x BADMINTON FSpS MU B
BK Králův Dvůr x TJ Sokol Polabiny Pardubice
TJ Sokol Polabiny Pardubice x TJ Slavoj Český Těšín
BADMINTON FSpS MU B x BK Králův Dvůr

Pořadatel kola: BK Kopřivnice  Propozice
BK Kopřivnice x TJ Orlová Lutyně
TJ Sokol Dobruška B x TJ Orlová Lutyně
TJ Sokol Dobruška B x BK Kopřivnice

3. kolo - sobota nebo neděle 20. - 21. 1. 2018
Pořadatel kola: TJ Orlová Lutyně Propozice
TJ Orlová Lutyně x BADMINTON FSpS MU B
TJ Sokol Polabiny Pardubice x BK Kopřivnice
TJ Orlová Lutyně x TJ Sokol Polabiny Pardubice
BK Kopřivnice x BADMINTON FSpS MU B

Pořadatel kola: TJ Sokol Dobruška Propozice
TJ Slavoj Český Těšín x BK Králův Dvůr
BK Králův Dvůr x TJ Sokol Dobruška B
TJ Sokol Dobruška B x TJ Slavoj Český Těšín

4. kolo - sobota nebo neděle 24. - 25. 2. 2018
Pořadatel kola: TJ Sokol Dobruška Propozice
TJ Orlová Lutyně x TJ Sokol Dobruška B
TJ Orlová Lutyně x TJ Sokol Polabiny Pardubice
TJ Sokol Dobruška B x TJ Sokol Polabiny Pardubice

Pořadatel kola: TJ Slavoj Český Těšín Propozice
Badminton FSpS MU B x BK Králův Dvůr
TJ Slavoj Český Těšín x BK Kopřivnice
BK Kopřivnice x Badminton FSpS MU B
BK Králův Dvůr x TJ Slavoj Český Těšín
BK Kopřivnice x BK Králův Dvůr
Badminton FSpS MU B x TJ Slavoj Český Těšín

5. kolo - sobota nebo neděle 17. - 18. 3. 2018
Pořadatel kola: TJ Sokol Polabiny Pardubice Propozice
TJ Orlová Lutyně x TJ Sokol Polabiny Pardubice
TJ Orlová Lutyně x TJ Sokol Dobruška B
TJ Sokol Dobruška B x TJ Sokol Polabiny Pardubice

Pořadatel kola: Badminton FSpS MU B Propozice
BK Králův Dvůr x Badminton FSpS MU B
BK Kopřivnice x TJ Slavoj Český Těšín
Badminton FSpS MU B x BK Kopřivnice
TJ Slavoj Český Těšín x BK Králův Dvůr
BK Králův Dvůr x BK Kopřivnice
TJ Slavoj Český Těšín x Badminton FSpS MU B

Kvalifikace o 1. ligu - skupina východsobota 28. 4. 2018 Propozice
TJ Sokol Klimkovice B x SK Brno Slatina A
Badminton Club Kladno A x TJ Sokol Polabiny Pardubice B
SK Brno Slatina A x TJ Sokol Polabiny Pardubice B
TJ Sokol Klimkovice B x Badminton Club Kladno A
TJ Sokol Polabiny Pardubice B x TJ Sokol Klimkovice B
Badminton Club Kladno A x SK Brno Slatina A

Soupisky Kvalifikace o 1. CL- skupina východ

TJ Sokol Klimkovice B
SK Brno Slatina A
TJ Sokol Polabiny B
Badminton Club Kladno A


 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading