Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - východní skupina - konečné pořadí
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. Sokol Brno - Jehnice A 10 10 0 0 66:14 30
2. Sokol Dobruška B 10 6 1 3 48:32 23
3. TJ Orlová - Lutyně 10 4 0 6 27:53 18
4. BK Tatra Kopřivnice 12 9 1 2 66:30 31
5. Sokol Brno – Jehnice B 12 4 2 6 46:50 22
6. VŠTJ UK Hradec Králové 12 2 2 8 36:60 18
7. Slavia Minerva Opava 12 1 0 11 23:73 14

   Po třech startech dopsán do soupisky družstva A hráč Adámek (Orlová)
   a současně se vyškrtává ze soupisky nižšího družstva !

   Družstvo So Brno Jehnice A si vybojovalo právo startu v baráži o I.ligu ročníku 2005/2006 – GRATULUJEME !

 
Rozlosování
Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 9. 10. 2004 Opava + Dobruška VŠTJ UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice 1:7
      BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 3:5
      TJ Orlová - Lutyně - Slavia Minerva Opava 6:2
      Slavia Minerva Opava - VŠTJ UK Hradec Králové 6:2
      Sokol Brno - Jehnice A - Sokol Brno – Jehnice B 7:1
      Sokol Brno - Jehnice A - Sokol Dobruška B 6:2
      Sokol Brno – Jehnice B - Sokol Dobruška B 3:5
2. kolo 18. 12. 2004 Brno Jehnice + UK Hr.Králové BK Tatra Kopřivnice - Sokol Brno - Jehnice A 1:7
      Sokol Brno – Jehnice B - BK Tatra Kopřivnice 2:6
      Slavia Minerva Opava - Sokol Brno – Jehnice B 2:6
      Sokol Brno - Jehnice A - Slavia Minerva Opava 6:2
      TJ Orlová - Lutyně - VŠTJ UK Hradec Králové 5:3
      Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 5:3
      Sokol Dobruška B - VŠTJ UK Hradec Králové 5:3
3. kolo 8. 1. 2005 Orlová + Kopřivnice VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Brno - Jehnice A 1:7
      VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Brno – Jehnice B 3:5
      Sokol Brno – Jehnice B - TJ Orlová - Lutyně 2:6
      TJ Orlová - Lutyně - Sokol Brno - Jehnice A 1:7
      BK Tatra Kopřivnice - Slavia Minerva Opava 8:0
      Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 4:4
      Slavia Minerva Opava - Sokol Dobruška B 2:6
Finálová část
4. kolo 29. -  30. 1. 2005 skupina "A" Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 7:1
      Sokol Brno - Jehnice A - TJ Orlová - Lutyně 8:0
      Sokol Brno - Jehnice A - Sokol Dobruška B 5:3
    skupina "B" BK Tatra Kopřivnice - VŠTJ UK Hradec Králové 7:1
      Slavia Minerva Opava - BK Tatra Kopřivnice 1:2
      Slavia Minerva Opava - VŠTJ UK Hradec Králové 3:5
      Sokol Brno – Jehnice B - Slavia Minerva Opava 7:1
      VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Brno – Jehnice B 4:4
      BK Tatra Kopřivnice - Sokol Brno – Jehnice B 5:3
5. kolo 2. - 3. 4. 2005 skupina "A" TJ Orlová - Lutyně - Sokol Dobruška B 0:8
      TJ Orlová - Lutyně - Sokol Brno - Jehnice A 0:8
      Sokol Dobruška B - Sokol Brno - Jehnice A 3:5
  skupina "B" VŠTJ UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice 2:6
      BK Tatra Kopřivnice - Slavia Minerva Opava 7:1
    VŠTJ UK Hradec Králové - Slavia Minerva Opava 7:1
    Slavia Minerva Opava - Sokol Brno – Jehnice B 2:6
    Sokol Brno – Jehnice B - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
      Sokol Brno – Jehnice B - BK Tatra Kopřivnice 3:5
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
- podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2004/05
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník