Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - západní skupina - konečné pořadí
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. Sokol Radotín Meteor OTEC B 10 7 2 1 49:31 26
2. BK Baník Most 10 5 2 3 43:37 22
3. Astra ZM Praha 10 2 3 5 36:44 17
4. BaC Esiko Kladno 12 7 2 3 58:38 28
5. TJ Spoje Praha A 12 6 3 3 50:46 27
6. SK Prosek Praha B 12 3 3 6 45:51 21
7. USK Zentiva Plzeň B 12 1 1 10 31:65 15

   Družstvo So Radotín Meteor B si vybojovalo právo účasti v baráži o I.ligu ročníku 2005/2006 – GRATULUJEME !

Rozlosování
Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 9. 10. 2004 Spoje /poř. SK Prosek/
+ Plzeň
Sokol Radotín Meteor Praha B - Astra ZM Praha 6:2
      Astra ZM Praha - SK Prosek Praha B 6:2
      SK Prosek Praha B - TJ Spoje Praha A 4:4
      TJ Spoje Praha A - Sokol Radotín Meteor Praha B 3:5
      BaC Kladno - USK CAC Plzeň B 3:5
      BaC Kladno - BK Baník Most 3:5
      USK CAC Plzeň B - BK Baník Most 2:6
2. kolo 18. 12. 2004 ZM Praha + Most Astra ZM Praha - BaC Kladno 4:4
      USK CAC Plzeň B - Astra ZM Praha 2:6
      TJ Spoje Praha A - USK CAC Plzeň B 5:3
      BaC Kladno - TJ Spoje Praha A 6:2
      SK Prosek Praha B - Sokol Radotín Meteor Praha B 3:5
      BK Baník Most - SK Prosek Praha B 4:4
      BK Baník Most - Sokol Radotín Meteor Praha B 3:5
3. kolo 8. 1. 2005 Kladno + Spoje Sokol Radotín Meteor Praha B - BaC Kladno 4:4
      Sokol Radotín Meteor Praha B - USK CAC Plzeň B 4:4
      USK CAC Plzeň B - SK Prosek Praha B 2:6
      SK Prosek Praha B - BaC Kladno 3:5
      Astra ZM Praha - TJ Spoje Praha A 4:4
      BK Baník Most - Astra ZM Praha 5:3
      TJ Spoje Praha A - BK Baník Most 5:3
Finálová část
4. kolo 29. -  30. 1. 2005 skupina "A" BK Baník Most - Astra ZM Praha 4:4
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - Astra ZM Praha 5:3
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - BK Baník Most 3:5
    skupina "B" BaC Esiko Kladno - USK Zentiva Plzeň B 5:3
      SK Prosek Praha B - BaC Esiko Kladno 2:6
      SK Prosek Praha B - USK Zentiva Plzeň B 5:3
      TJ Spoje Praha A - SK Prosek Praha B 4:4
      USK Zentiva Plzeň B - TJ Spoje Praha A 1:7
      BaC Esiko Kladno - TJ Spoje Praha A 3:5
5. kolo 2. - 3. 4. 2005 skupina "A" Astra ZM Praha - BK Baník Most 3:5
      Astra ZM Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC B 1:7
      BK Baník Most - Sokol Radotín Meteor OTEC B 3:5
  skupina "B" USK Zentiva Plzeň B - BaC Esiko Kladno 2:6
      BaC Esiko Kladno - SK Prosek Praha B 5:3
    USK Zentiva Plzeň B - SK Prosek Praha B 2:6
    SK Prosek Praha B - TJ Spoje Praha A 3:5
    TJ Spoje Praha A - USK Zentiva Plzeň B 6:2
      TJ Spoje Praha A - BaC Esiko Kladno 0:8
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
- podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2004/05
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník