Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 

1. liga - Playoff
Článek o Playoff od Zdeňka Musila

Mistrem ČR pro rok 2006 se stává družstvo Sokol Radotín Meteor OTEC Praha.
Gratulujeme.


Konečné pořadí:
1. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha
2. USK Zentiva Plzeň
3.
BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou
4. SKB Český Krumlov

Podrobnější výsledky přineseme po jejich potvrzení!

Finále:
So Radotín Meteor OTEC - USK Zentiva Plzeň: 5:3

O 3. místo:
SKB Český Krumlov - Deltacar Benátky n. Jizerou: 2:5

Semifinále:
So Radotín Meteor OTEC – Deltacar Benátky n. Jizerou 6:1
SKB Český Krumlov – USK Zentiva Plzeň 3:5

Čtvrtfinále:
USK Zentiva Plzeň
So Brno Jehnice 8:0 scr
 
- soupeř se nedostavil po předchozí omluvě z důvodu plnění reprezentačních povinností dvou hráček klubu (EBC Rakousko).
Deltacar Benátky n. Jizerou – So Dobruška 6:2
 

 
Tabulka po první polovině soutěže
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bilance Body
1. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 7 7 0 0 43:13 21
2. SKB Český Krumlov 7 5 1 1 36:20 18
3. USK Zentiva Plzeň 7 5 0 2 34:22 17
4. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 7 3 2 2 29:27 15
5. Sokol Dobruška 7 2 1 4 25:31 12
6. Sokol Brno - Jehnice 7 1 2 4 22:34 11
7. SK Prosek Praha 7 0 3 4 19:37 10
8. Slavia TU Liberec 7 0 1 6 16:40 8
 
   Po třech startech dopsána do soupisky družstva Dobruška „A“ hráčka Kocourková,
   která se současně vyškrtává ze soupisky nižšího družstva.

  
Družstvo Slavie TU Liberec sestupuje pro příští sezónu do 2. ligy skup. západ.
   Družstvo SK Prosek Praha sehraje baráž o účast v příštím ročníku 1. ligy s vítěznými družstvy 2. ligy skup. východ a západ.

  
Rozlosování čtvrtfinále Play off:

      USK Zentiva Plzeň – So Brno Jehnice
      Deltacar Benátky n. Jizerou – So Dobruška

   Hraje se na kurtech družstev uvedených v rozlosování na prvém místě.
   Družstva umístěná po první polovině soutěže na 1. a 2. místě, mají v této části soutěže volný los!

   Začátky utkání Playoff

   Čtvrtfinále – sobota 25.02.06

   Finálový turnaj
      sobota 01.04.06
      neděle 02.04.06

 
Rozlosování a výsledky
Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek
1. kolo so 05. 11. 2005 SKB Český Krumlov - Sokol Dobruška 6:2
      SK Prosek Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 1:7
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Slavia TU Liberec 6:2
      USK Zentiva Plzeň - Sokol Brno - Jehnice 6:2
  ne 06. 11. 2005 Sokol Dobruška - Slavia TU Liberec 6:2
      SKB Český Krumlov - USK Zentiva Plzeň 6:2
      SK Prosek Praha - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 3:5
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - Sokol Brno - Jehnice 6:2
 2. kolo so 10. 12. 2005 USK Zentiva Plzeň - Sokol Dobruška 5:3
      Sokol Brno - Jehnice - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 4:4
      Slavia TU Liberec - SK Prosek Praha 4:4
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - SKB Český Krumlov 7:1
  ne 11. 12. 2005 Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - Sokol Dobruška 6:2
      SKB Český Krumlov - Slavia TU Liberec 7:1
      SK Prosek Praha - Sokol Brno - Jehnice 4:4
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - USK Zentiva Plzeň 2:6
3. kolo so 07. 01. 2006 Sokol Dobruška - Sokol Brno - Jehnice 5:3
      Slavia TU Liberec - USK Zentiva Plzeň 2:6
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 5:3
      SKB Český Krumlov - SK Prosek Praha 6:2
  ne 08. 01. 2006 BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Dobruška 5:3
      USK Zentiva Plzeň - SK Prosek Praha 7:1
      Sokol Brno - Jehnice - SKB Český Krumlov 2:6
      Slavia TU Liberec - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 2:6
4. kolo so 28. 01. 2006 Sokol Dobruška - SK Prosek Praha 4:4
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - SKB Český Krumlov 4:4
      USK Zentiva Plzeň - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 2:6
      Sokol Brno - Jehnice - Slavia TU Liberec 5:3
Náhradní termín ne 29. 01. 206      
Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek

   Obvyklé začátky utkání základní části - sobota 13:00, neděle 10:00
   - další informace o systému soutěže si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2005/06
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník