Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - východní skupina
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. VŠTJ UK Hradec Králové 10 4 5 1 45:35 23
2. Sokol Dobruška B 10 4 4 2 45:35 22
3. BK Tatra Kopřivnice 10 3 5 2 44:36 21

4. TJ Orlová - Lutyně 12 4 7 1 53:43 27
5. SK Badminton Přerov B 12 5 1 6 44:52 23
6. SK Badminton Přerov A 12 3 4 5 42:54 22
7. Sokol Brno - Jehnice B 12 1 4 7 39:57 18

   Po třech startech připsáni do soupisek z nižších družstev:
   Martin Herout do Dobruška B
   Dušan Hanzelka do Kopřivnice A
   Ze soupisek nižších družstev se současně vyškrtávají!

  
Vítězné družstvo UK Hradec Králové postupuje do baráže o I. ligu – GRATULUJEME!
   Družstvo So Brno Jehnice B sestupuje pro příští sezónu do příslušné krajské soutěže.

Rozlosování
Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 5. - 6. 11. 2005 Přerov + Dobruška SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 5:3
      SK Badminton Přerov A - BK Tatra Kopřivnice 1:7
      BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 4:4
      TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov B 4:4
      Sokol Dobruška B - Sokol Brno - Jehnice B 6:2
      Sokol Dobruška B - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
      Sokol Brno - Jehnice B - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
2. kolo 10. - 11. 12. 2005 Orlová + Kopřivnice SK Badminton Přerov A - Sokol Dobruška B 2:6
      Sokol Brno - Jehnice B - SK Badminton Přerov A 6:2
      TJ Orlová - Lutyně - Sokol Brno - Jehnice B 4:4
      Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 4:4
      BK Tatra Kopřivnice - SK Badminton Přerov B 7:1
      VŠTJ UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice 4:4
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov B 6:2
3. kolo 28. - 29. 1. 2006 Jehnice + Hradec Králové SK Badminton Přerov B - Sokol Dobruška B 5:3
      SK Badminton Přerov B - Sokol Brno - Jehnice B 5:3
      Sokol Brno - Jehnice B - BK Tatra Kopřivnice 2:6
      BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška B 4:4
      SK Badminton Přerov A - TJ Orlová - Lutyně 4:4
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov A 4:4
      TJ Orlová - Lutyně - VŠTJ UK Hradec Králové 3:5
Finálová část
4. kolo 25. - 26. 2. 2006 Dobruška VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Dobruška B 3:5
      BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška B 2:6
      BK Tatra Kopřivnice - VŠTJ UK Hradec Králové 2:6
    Orlová Lutyně SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 3:5
      Sokol Brno - Jehnice B - SK Badminton Přerov B 2:6
      Sokol Brno - Jehnice B - SK Badminton Přerov A 4:4
      TJ Orlová - Lutyně - Sokol Brno - Jehnice B 5:3
      SK Badminton Přerov A - TJ Orlová - Lutyně 4:4
      SK Badminton Přerov B - TJ Orlová - Lutyně 3:5
5. kolo 1. - 2. 4. 2006 Tatra Kopřivnice Sokol Dobruška B - VŠTJ UK Hradec Králové 3:5
      Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 4:4
      VŠTJ UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice 4:4
  Badminton Přerov SK Badminton Přerov A - SK Badminton Přerov B 5:3
      SK Badminton Přerov B - Sokol Brno - Jehnice B 6:2
    SK Badminton Přerov A - Sokol Brno - Jehnice B 5:3
    Sokol Brno - Jehnice B - TJ Orlová - Lutyně 4:4
    TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov A 5:3
      TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov B 7:1
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
- podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2005/06
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník