Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - západní skupina
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. Sokol Radotín Meteor OTEC B 10 8 0 2 49:31 26
2. Astra ZM Praha 10 6 1 3 43:37 23
3. BaC ESIKO Kladno 10 4 3 3 44:36 21

4. Jiskra Nejdek 12 5 3 4 56:40 25
5. BK Baník Most 12 5 3 4 52:44 25
6. SK Prosek Praha B 12 4 3 5 40:55 23
7. TJ Spoje Praha 12 0 1 11 27:68 13

   Po třech startech dopsáni z nižších soupisek:
   Kanajlo Baník Most A z družstva B
   Tvrdková Spoje Praha A z družstva B
   Krtičková Baník Most A z družstva B
   Filz SK Prosek B z družstva C
   Současně se vyškrtávají ze soupisek nižších družstev !!

  
Vítězné družstvo So Radotín Meteor B postupuje do baráže o I. ligu – GRATULUJEME!
   Družstvo TJ Spoje Praha sestupuje pro příští sezónu do příslušné krajské soutěže.

 Rozlosování
Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 5. - 6. 11. 2005 Spoje /poř.SK Prosek /
+ Most
Astra ZM Praha - TJ Spoje Praha 7:1
      TJ Spoje Praha - SK Prosek Praha B 4:4
      SK Prosek Praha B - Sokol Radotín Meteor OTEC B 2:6
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - Astra ZM Praha 5:3
      Jiskra Nejdek - BK Baník Most 4:4
      Jiskra Nejdek - BaC ESIKO Kladno 2:6
      BK Baník Most - BaC ESIKO Kladno 4:4
2. kolo 10. - 11. 12. 2005 Spoje /poř.RadMet/
+ Kladno
TJ Spoje Praha - Jiskra Nejdek 2:6
      BK Baník Most - TJ Spoje Praha 5:3
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - BK Baník Most 5:3
      Jiskra Nejdek - Sokol Radotín Meteor OTEC B 3:5
      SK Prosek Praha B - Astra ZM Praha 3:5
      BaC ESIKO Kladno - SK Prosek Praha B 4:4
      BaC ESIKO Kladno - Astra ZM Praha 6:2
3. kolo 28. - 29. 1. 2006 Astra ZM + Spoje Astra ZM Praha - Jiskra Nejdek 5:3
      Astra ZM Praha - BK Baník Most 5:3
      BK Baník Most - SK Prosek Praha B 5:3
      SK Prosek Praha B - Jiskra Nejdek 4:4
      TJ Spoje Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC B 3:5
      BaC ESIKO Kladno - TJ Spoje Praha 7:1
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - BaC ESIKO Kladno 6:2
Finálová část
4. kolo 25. - 26. 2. 2006 Radotín Meteor BaC ESIKO Kladno - Astra ZM Praha 2:6
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - Astra ZM Praha 7:1
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - BaC ESIKO Kladno 6:2
     Nejdek BK Baník Most - TJ Spoje Praha 7:1
      SK Prosek Praha B - BK Baník Most 1:7
      SK Prosek Praha B - TJ Spoje Praha 4:3
      Jiskra Nejdek - SK Prosek Praha B 8:0
      TJ Spoje Praha - Jiskra Nejdek 1:7
      BK Baník Most - Jiskra Nejdek 2:6
5. kolo 1. - 2. 4. 2006 BaC Kladno Astra ZM Praha - BaC ESIKO Kladno 4:4
      Astra ZM Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC B 5:3
      BaC ESIKO Kladno - Sokol Radotín Meteor OTEC B 7:1
  Most TJ Spoje Praha - BK Baník Most 3:5
      BK Baník Most - SK Prosek Praha B 3:5
    TJ Spoje Praha - SK Prosek Praha B 3:5
    SK Prosek Praha B - Jiskra Nejdek 5:3
    Jiskra Nejdek - TJ Spoje Praha 6:2
      Jiskra Nejdek - BK Baník Most 4:4
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
- podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2005/06
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník