Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 

Konečné pořadí 1. ligy 2006/2007 po finálovém turnaji Play off:

1. BK Deltacar Benátky nad Jizerou
2. So Radotín Meteor OTEC A
3. So Brno Jehnice
4. SKB Český Krumlov
5. So Dobruška
6. Slavia TU Liberec
7. SK Prosek Praha
8. So Radotín Meteor OTEC B


   Mistrem ČR se stává družstvo BK Deltacar Benátky nad Jizerou
   a získává právo účasti v Europa Cupu 2007 – GRATULUJEME!

   O pořadí na 5.-6. místě rozhodlo umístění po základní části soutěže.
   Družstvo SK Prosek Praha sehraje baráž o účast v 1. lize ročníku
   2007/2008 a družstvo So Radotín Meteor OTEC B sestupuje do
   příslušné skupiny druhé ligy.

Playoff
 
   Fotky z Play-off I. ligy od Martina Bitmana

   Čtvrtfinále: 17. - 18. 2.

      Deltacar Benátky nad Jizerou – Slavia TU Liberec    5:3   (10:8)
      So Brno Jehnice – So Dobruška   8:0  (16:0)

      Utkání So Brno Jehnice - So Dobruška n
ehráno pro chřipkové onemocnění velké části družstva Dobrušky.
      Neúčast byla řádně omluvena, oddíl musí doložit kopie lékařských potvrzení!

      Do Finálového turnaje Play Off postupují družstva Benátek a Jehnic – GRATULUJEME!

      Družstva So Radotín Meteor A a SKB Český Krumlov mají v termínu čtvrtfinále volný termín
      a postupují přímo do finálového turnaje (pořadatel Sport Lubas).

   Semifinále: 17. 3.

      Sokol Brno Jehnice – Sokol Radotín Meteor OTEC Praha     4:4   (8:9)
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou – SKB Český Krumlov  4:4  (9:9, 314:311)


  
Finále: 18. 3., 11:00 - Vinoř

     
  Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou   4:4  (9:10)

 

   Utkání o 3. místo: 18. 3., 11:00 - Vinoř

      
Sokol Brno Jehnice – SKB Český Krumlov   5:3


   (bez záruky, výsledky čekají na schválení STK)

   Na základě jednání MK se sponzory a pořadatelem finálového
   turnaje Play Off dochází k navýšení finančních odměn za konečné
   umístění v 1. lize (RS 2006/2007 str.8 bod 6) následovně:

      1. místo - 20.000,-
      2. místo - 10.000,-
      3. místo - 5.000,-
      4. místo - 2.000,-
 
Baráž o 1. ligu 
12. - 13. 5.
   
Sokol Dobruška B - SK Prosek Praha 3:5
Sokol Dobruška B - Astra ZM Praha 4:4
Astra ZM Praha - SK Prosek Praha 6:2

 

Tabulka po ukončení základní části

Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bilance Body
1. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A 7 5 1 1 41:15 18
2. SKB Český Krumlov 7 5 1 1 37:19 18
3. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 7 5 0 2 37:19 17
4. Sokol Brno - Jehnice 7 4 1 2 35:21 16
5. Sokol Dobruška 7 4 0 3 30:26 15
6. Slavia TU Liberec 7 1 1 5 16:40 10
7. SK Prosek Praha 7 1 0 6 14:42(33:87) 9
8. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 7 0 2 5 14:42(36:90) 9
   
Rozlosování a výsledky
Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek
1. kolo so 14.10. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 8:0
      SK Prosek Praha - Slavia TU Liberec 3:5
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Brno - Jehnice 6:2
      SKB Český Krumlov - Sokol Dobruška 5:3
  ne 15.10. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - Sokol Brno - Jehnice 4:4
      SKB Český Krumlov - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A 4:4
      Slavia TU Liberec - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 1:7
      Sokol Dobruška - SK Prosek Praha 6:2
 2. kolo so 11.11. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - SKB Český Krumlov 1:7
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Dobruška 3:5
      Slavia TU Liberec - Sokol Brno - Jehnice 0:8
      SK Prosek Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A 0:8
  ne 12.11. SK Prosek Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 5:3
      Sokol Brno - Jehnice - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A 3:5
      Sokol Dobruška - Slavia TU Liberec 6:2
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - SKB Český Krumlov 2:6
3. kolo so 2.12. Sokol Dobruška - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 7:1
      SKB Český Krumlov - Sokol Brno - Jehnice 3:5
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - SK Prosek Praha 7:1
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A - Slavia TU Liberec 7:1
  ne 3.12. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 1:7
      Slavia TU Liberec - SKB Český Krumlov 3:5
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A - Sokol Dobruška 6:2
      Sokol Brno - Jehnice - SK Prosek Praha 6:2
4. kolo so 6. - 7. 1. Slavia TU Liberec - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 4:4
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 3:5
      SKB Český Krumlov - SK Prosek Praha 7:1
      Sokol Brno - Jehnice - Sokol Dobruška 7:1
Náhradní termín ne 18.2. - náhradní termín      
Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek

   Obvyklé začátky utkání základní části - sobota 13:00, neděle 10:00
   -
adresy hracích míst
   - další informace o systému soutěže si přečtěte v Rozpisu soutěží 2006/07
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník