Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - východní skupina
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. Sokol Dobruška B 10 8 1 1 55:25 27
2. TJ Orlová - Lutyně 10 7 0 3 45:35 24
3. BK Tatra Kopřivnice 10 5 1 4 44:36 21

4. VŠTJ UK Hradec Králové 12 8 1 3 56:40 29
5. SK Badminton Přerov B 12 2 5 5 45:51 21
6. SK Badminton Přerov A 12 2 4 6 39:57 20
7. VŠB TU Ostrava 12 0 2 10 (1xSCR) 28:68 13

   Po třech startech dopsán do soupisky družstva A hráč D.Kožušník (Ostrava)
   a současně se vyškrtává ze soupisky družstva B!

   Vítězem II. ligy skup. východ se stalo družstvo So Dobruška B
   a postupuje do baráže o I. ligu ročníku 2007/2008 – GRATULUJEME!

   Družstvo VŠB TU Ostrava sestupuje do příslušného Krajského přeboru.

Rozlosování
Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 14. - 15. 10. Přerov + Dobruška TJ Orlová - Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 5:3
      BK Tatra Kopřivnice - SK Badminton Přerov B 5:3
      SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 4:4
      SK Badminton Přerov A - TJ Orlová - Lutyně 1:7
      VŠTJ UK Hradec Králové - VŠB TU Ostrava 6:2
      VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Dobruška B 3:5
      VŠB TU Ostrava - Sokol Dobruška B 2:6
2. kolo 11. - 12. 11. Hradec Králové + Přerov BK Tatra Kopřivnice - VŠTJ UK Hradec Králové 5:3
      VŠB TU Ostrava - BK Tatra Kopřivnice 1:7
      SK Badminton Přerov A - VŠB TU Ostrava 8:0
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov A 5:3
      SK Badminton Přerov B - TJ Orlová - Lutyně 3:5
      Sokol Dobruška B - SK Badminton Přerov B 6:2
      Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 3:5
3. kolo 2. - 3. 12. Orlová + Kopřivnice TJ Orlová - Lutyně - VŠTJ UK Hradec Králové 6:2
      TJ Orlová - Lutyně - VŠB TU Ostrava 5:3
      VŠB TU Ostrava - SK Badminton Přerov B 2:6
      SK Badminton Přerov B - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
      BK Tatra Kopřivnice - SK Badminton Přerov A 7:1
      Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 5:3
      SK Badminton Přerov A - Sokol Dobruška B 0:8
Finálová část
4. kolo 17. - 18. 2. Dobruška + Přerov Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 4:4
      TJ Orlová - Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 3:5
      TJ Orlová - Lutyně - Sokol Dobruška B 2:6
      VŠTJ UK Hradec Králové - VŠB TU Ostrava 5:3
      SK Badminton Přerov A - VŠTJ UK Hradec Králové 3:5
      SK Badminton Přerov A - VŠB TU Ostrava 5:3
      SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 4:4
      VŠB TU Ostrava - SK Badminton Přerov B 2:6
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov B 5:3
5. kolo 17. - 18. 3. Orlová + Hr. Králové BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška B 2:6
      BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 3:5
      Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 6:2
    VŠB TU Ostrava - VŠTJ UK Hradec Králové 2:6
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov A 6:2
    VŠB TU Ostrava - SK Badminton Přerov A 4:4
    SK Badminton Přerov A - SK Badminton Přerov B 4:4
    SK Badminton Přerov B - VŠB TU Ostrava 4:4
      SK Badminton Přerov B - VŠTJ UK Hradec Králové 2:6
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v Rozpisu soutěží 2006/07

  Baráž o 1. ligu + Kvalifikace do II. ligy:  12. - 13. 5.
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník