Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - západní skupina
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. Astra ZM Praha 10 8 0 2 55:25 26
2. BaC Esiko Kladno 10 8 0 2 50:30 26
3. USK Zentiva Plzeň 10 3 1 6 31:49 17

4. BK Baník Most 12 6 3 3 55:41 27
5. SK Prosek Praha B 12 5 3 4 54:42 25
6. TJ Spoje Praha 12 3 2 7 40:56 20
7. Jiskra Nejdek 12 0 3 9 27:69 15

   Po třech startech doplněni do družstva A hráči Kanajlo, Žatecká a Stumpfová (všichni Most), kteří
   se současně vyškrtávají ze soupisek nižších družstev.

   Vítězem II.ligy skup. západ se stalo družstvo Astra ZM Praha
   a postupuje do baráže o I.ligu ročníku 2007/2008 – GRATULUJEME!
  
   Družstvo Jiskry Nejdek sestupuje do příslušného Krajského přeboru


Rozlosování
Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 14. - 15. 10. Spoje /poř.SK Prosek / + Nejdek TJ Spoje Praha - BaC Esiko Kladno 3:5
      BaC Esiko Kladno - Astra ZM Praha 5:3
      Astra ZM Praha - SK Prosek Praha B 5:3
      SK Prosek Praha B - TJ Spoje Praha 3:5
      BK Baník Most - Jiskra Nejdek 5:3
      BK Baník Most - USK Zentiva Plzeň 4:4
      Jiskra Nejdek - USK Zentiva Plzeň 3:5
2. kolo 11. - 12. 11. Most + Astra ZM BaC Esiko Kladno - BK Baník Most 5:3
      Jiskra Nejdek - BaC Esiko Kladno 2:6
      SK Prosek Praha B - Jiskra Nejdek 4:4
      BK Baník Most - SK Prosek Praha B 6:2
      Astra ZM Praha - TJ Spoje Praha 7:1
      USK Zentiva Plzeň - Astra ZM Praha 3:5
      USK Zentiva Plzeň - TJ Spoje Praha 6:2
3. kolo 2. - 3. 12. Spoje + Kladno TJ Spoje Praha - BK Baník Most 4:4
      TJ Spoje Praha - Jiskra Nejdek 4:4
      Jiskra Nejdek - Astra ZM Praha 0:8
      Astra ZM Praha - BK Baník Most 5:3
      BaC Esiko Kladno - SK Prosek Praha B 5:3
      USK Zentiva Plzeň - BaC Esiko Kladno 5:3
      SK Prosek Praha B - USK Zentiva Plzeň 5:3
Finálová část
4. kolo 17. - 18. 2. Kladno + Spoje BaC Esiko Kladno - USK Zentiva Plzeň 8:0
      Astra ZM Praha - USK Zentiva Plzeň 7:1
      Astra ZM Praha - BaC Esiko Kladno 2:6
      BK Baník Most - Jiskra Nejdek 6:2
      SK Prosek Praha B - BK Baník Most 5:3
      SK Prosek Praha B - Jiskra Nejdek 8:0
      TJ Spoje Praha - SK Prosek Praha B 3:5
      Jiskra Nejdek - TJ Spoje Praha 3:5
      BK Baník Most - TJ Spoje Praha 5:3
5. kolo 17. - 18. 3. Astra ZM + Most USK Zentiva Plzeň - BaC Esiko Kladno 2:6
      USK Zentiva Plzeň - Astra ZM Praha 2:6
      BaC Esiko Kladno - Astra ZM Praha 1:7
    Jiskra Nejdek - BK Baník Most 1:7
      BK Baník Most - SK Prosek Praha B 4:4
    Jiskra Nejdek - SK Prosek Praha B 4:4
    SK Prosek Praha B - TJ Spoje Praha 8:0
    TJ Spoje Praha - Jiskra Nejdek 7:1
      TJ Spoje Praha - BK Baník Most 3:5
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2006/07

  Baráž o 1. ligu + Kvalifikace do II. ligy:  12. - 13. 5.
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník