Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 

ELMA-MaR Play off 1. badmintonové ligy


Čtvrtfinále 9. 2. 2008

    So Brno Jehnice – Astra ZM Praha (v Jehnicích)   4:4, na sety 9:8
    So Dobruška – SKB Český Krumlov (v Dobrušce)   6:2 

    Podrobnosti obou utkání viz. Čtvrtfinále Play-off - již jen čtyři družstva

Semifinále a finále 5. - 6. 4. 2008

    Zápisy z utkání
   
Semifinále: BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou vs. TJ Sokol Dobruška 4:4 (8:9)
   
Semifinále: Sokol Radotín Meteor OTEC Praha vs. TJ Sokol Brno – Jehnice 5:3
    Zápas o 3. místo: BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou vs. TJ Sokol Brno – Jehnice 5:3
    Finále:
Sokol Radotín Meteor OTEC Praha vs. TJ Sokol Dobruška 2:5
  
    Články o průběhu utkání

    Semifinále: TJ Sokol Dobruška vs. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 4:4
   
Semifinále: Sokol Radotín Meteor OTEC Praha vs. TJ Sokol Brno – Jehnice 5:3
    Zápas o 3. místo: BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou vs. TJ Sokol Brno – Jehnice 5:3
    Finále:
TJ Sokol Dobruška vs. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 5:2  


Konečné pořadí I. ligy

  1. Sokol Dobruška
  2. So Radotín Meteor OTEC
  3. Deltacar Benátky n.Jizerou
  4. Sokol Brno Jehnice
  5. SKB Český Krumlov
  6. Astra ZM Praha
  7. SK Prosek Praha
  8. Slavia TU Liberec

Mistrem ČR se stalo družstvo Sokol Dobruška a získalo současně právo účasti v Europa Cupu – GRATULUJEME !!!

Do II. ligy skup.západ sestupuje družstvo Slavia TU Liberec.
Baráž o účast v I. lize ročníku 2008-2009 sehraje družstvo SK Prosek Praha spolu s vítězi II. ligy skupin východ a západ.


   - Výsledky Baráže o účast v I. lize 2008-2009
 

COMPO PRAHA 1. badmintonová liga (základní část)

Tabulka po skončení základní části (před Play off)
 

Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bilance Body
1. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 7 6 1 0 44:12 20
2. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 7 6 1 0 42:14 20
3. Sokol Brno - Jehnice 7 5 0 2 32:24 17
4. Sokol Dobruška 7 3 1 3 31:25 14
5. SKB Český Krumlov 7 2 1 4 26:30 12
6. Astra ZM Praha 7 1 2 4 19:37 11
7. SK Prosek Praha 7 0 2 5 15:41 (40:86) 9
8. Slavia TU Liberec 7 0 2 5 15:41 (37:85) 9
   
1. kolo
Na základě žádosti oddílu Astra ZM Praha a s odvoláním na příslušné ustanovení SŘ (reprezentační povinnosti alespoň
dvou hráčů/ek) odkládá se z rozhodnutí STK utkání 1. kola 1. ligy Astra ZM Praha - Slavia TU Liberec na náhradní termín
neděle 6.1.2008 od 10,00 hod.

2. kolo
Po třech startech dopsáni do soupisky RadMet „A“ hráči Severa a Jirásek – současně se vyškrtávají ze soupisky družstva „B“.
Po třech startech dopsáni do soupisky družstva Č.Krumlov „A“ hráči Sluka a Švédová – současně se vyškrtávají ze soupisky družstva „B“. Po třech startech dopsána do soupisky Astra ZM „A“ hráčka Hanfová-Freudlová – současně se vyškrtává ze soupisky družstva „B“. V utkání Jehnice – Dobruška skrečován zápas dvouhry hráče Skály – nastoupil ke třetímu zápasu v utkání.

3. kolo
Po třech startech dopsáni do soupisek družstev „A“ hráči T.Maixner (Prosek) a Zevl, Domin (oba Č.Krumlov) – současně se tito hráči vyškrtávají ze soupisek nižších družstev.

4. kolo
Hráč Jan Jurka dopsán po třech startech do soupisky Prosek A a současně se vyškrtává ze soupisky družstva B!
V utkání Radotín Meteor – Astra ZM skrečována dvouhra hráčky Komárkové (RadMet), není na soupisce družstva.

Družstvo SK Prosek Praha sehraje baráž o příští ročník první ligy s vítězi 2. ligy skupin východ a západ.
Družstvo Slavia TU Liberec sestupuje do 2. ligy skupina západ.

Rozlosování a výsledky základní části
Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek
1. kolo so 27.10 BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Astra ZM Praha 8:0
      SK Prosek Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 1:7
      Sokol Brno - Jehnice - Slavia TU Liberec 6:2
      SKB Český Krumlov - Sokol Dobruška 4:4
  ne 28.10. Astra ZM Praha - Slavia TU Liberec odloženo
      SKB Český Krumlov - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 3:5
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - Sokol Brno - Jehnice 6:2
      Sokol Dobruška - SK Prosek Praha odloženo
 2. kolo so 1.12. Astra ZM Praha - SKB Český Krumlov 6:2
      Sokol Brno - Jehnice - Sokol Dobruška 6:2
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - Slavia TU Liberec 8:0
      SK Prosek Praha - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 0:8
  ne 2.12. SK Prosek Praha - Astra ZM Praha 4:4
      Slavia TU Liberec - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 1:7
      Sokol Dobruška - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 2:6
      Sokol Brno - Jehnice - SKB Český Krumlov 6:2
3. kolo so 15.12. Sokol Dobruška - Astra ZM Praha 7:1
      SKB Český Krumlov - Slavia TU Liberec 5:3
      Sokol Brno - Jehnice - SK Prosek Praha 5:3
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha 4:4
  ne 16.12. Astra ZM Praha - Sokol Brno - Jehnice 2:6
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - SKB Český Krumlov 5:3
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Dobruška 5:3
      Slavia TU Liberec - SK Prosek Praha 4:4
4. kolo so 5.1. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha - Astra ZM Praha 6:2
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Brno - Jehnice 7:1
      SKB Český Krumlov - SK Prosek Praha 7:1
      Slavia TU Liberec - Sokol Dobruška 1:7
Náhradní termín  ne 6.1. Astra ZM Praha - Slavia TU Liberec 4:4
      Sokol Dobruška - SK Prosek Praha 6:2
Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek

   Obvyklé začátky utkání základní části - sobota 13:00, neděle 10:00
   -
adresy hracích míst
   - další informace o systému soutěže si přečtěte v Rozpisu soutěží 2007/08

Čtvrtfinále Play Off           9. - 10. 2.
Finále Play Off                  5. - 6. 4.
Baráž o I. ligu 2008/09    5. - 4. 5.
 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník