Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - východní skupina
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. TJ Orlová - Lutyně 10 8 1 1 57:23 27
2. BK Tatra Kopřivnice 10 6 2 2 50:29 24
3. Sokol Dobruška B 10 3 4 3 39:40 20

4. VŠTJ UK Hradec Králové 12 5 3 4 49:46 25
5. SK Badminton Přerov B 12 5 2 5 48:47 24
6. SK Badminton Přerov A 12 3 4 5 38:57 22
7. So Brno Jehnice B 12 0 2 10 28:67 14

1. kolo
V utkáních družstva Jehnice B skrečována v obou případech 2.čtyřhra družstva Jehnic – pořadí
v rozporu se soupiskou a žebř. pořadím. Výsledek utkání Jehnice B – Dobruška B se mění z 3:5 na 2:5!

2. kolo
Po třech startech dopsáni do soupisky družstva Přerov „A“ hráči Milý a Hruška – současně se vyškrtávají ze soupisky družstva „C“.

3. kolo
V utkáních družstva Jehnice B skrečovány ve prospěch soupeřů zápasy hráčky Jariabkové – přepsána na soupisku „A“ (zahraniční hráčka). Po třech startech dopsán do soupisky družstva „B“ hráč Jiří Pavelka (Přerov) – současně se vyškrtává ze soupisky družstva „C“.

4. kolo
Po třech startech přepsáni do soupisek „A“ hráči – Suchánek Petr (Kopřivnice), Novotná (Jehnice),
Kalman (Přerov B). Současně se tito hráči vyškrtávají ze soupisek nižších družstev !!!

5. kolo
V utkání Dobruška B-Orlová skrečována 3. dvouhra Orlové – pořadí v rozporu se soupiskou!
Hráč Martin Slabý (Orlová) dopsán po třech startech do soupisky družstva „A“ – současně se vyškrtává ze soupisky družstva „B“!
V utkání Přerov A – Jehnice B skrečována třetí dvouhra Přerova – pořadí v rozporu se soupiskou.
Oprava konečného výsledku z 7:1 na 6:2!
Hráč Jan Pavelka dopsán po třech startech do soupisky družstva Přerov B – současně se vyškrtává ze soupisky družstva „C“!
Hráč Zdeněk Zavadil dopsán po třech startech do soupisky družstva Přerov A – současně se vyškrtává ze soupisky družstva „C“!

Družstvo TJ Orlová Lutyně se stalo přeborníkem II. ligy skupina východ a získává právo účasti v baráži o I. ligu 2008-2009 – GRATULUJEME !!!

Družstvo Sokol Brno Jehnice B sestupuje pro příští sezónu do příslušné oblastní/krajské soutěže.

Rozlosování

Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 27.-28.10. Přerov + Hradec Králové BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 2:6
      SK Badminton Přerov A - SK Badminton Přerov B 4:4
      TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov A 8:0
      SK Badminton Přerov B - BK Tatra Kopřivnice 0:7
      So Brno Jehnice B - Sokol Dobruška B 2:5
      So Brno Jehnice B - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
      Sokol Dobruška B - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
2. kolo 01.-02.12 Přerov + Kopřivnice TJ Orlová - Lutyně - So Brno Jehnice B 7:1
      SK Badminton Přerov B - Sokol Dobruška B 3:5
      Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 2:6
      So Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov B 2:6
      SK Badminton Přerov A - BK Tatra Kopřivnice 0:8
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov A 6:1
      VŠTJ UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice 2:6
3. kolo 15.-16.12. Dobruška + Orlová BK Tatra Kopřivnice - So Brno Jehnice B 5:3
      Sokol Dobruška B - SK Badminton Přerov A 6:2
      BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška B 4:4
      SK Badminton Přerov A - So Brno Jehnice B 4:4
      TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov B 6:2
      VŠTJ UK Hradec Králové - TJ Orlová - Lutyně 1:7
      SK Badminton Přerov B - VŠTJ UK Hradec Králové 7:1
Finálová část
4. kolo 09.-10.02. Kopřivnice + Hradec Králové BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška B 5:3
      TJ Orlová - Lutyně - Sokol Dobruška B 4:4
      TJ Orlová - Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 2:6
      SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 3:5
      VŠTJ UK Hradec Králové - So Brno Jehnice B 5:3
      So Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov B 2:6
      SK Badminton Přerov A - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
      So Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov A 2:6
      SK Badminton Přerov B - VŠTJ UK Hradec Králové 5:3
5. kolo 05.-06.04. Orlová + Přerov B Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 4:4
      Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 2:6
      BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 3:5
    SK Badminton Přerov A - SK Badminton Přerov B 4:4
      So Brno Jehnice B - VŠTJ UK Hradec Králové 1:7
    SK Badminton Přerov B - So Brno Jehnice B 6:2
    VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov A 6:2
    SK Badminton Přerov A - So Brno Jehnice B 6:2
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov B 6:2
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v Rozpisu soutěží 2007/08

  Baráž o I. ligu + Kvalifikace do II. ligy:  3. - 4. 5.

  -
výsledky kvalifikace o postup do II. ligy
  -
výsledky baráže o I. ligu
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník