Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - západní skupina
Pořadí Klub Zápasy Výhra Remíza Prohra Bodová bilance Body
1. So Radotín Meteor B 10 7 2 1 56:24 26
2. BaC Esiko Kladno 10 7 2 1 49:31 26
3. SK Prosek Praha B 10 1 5 4 33:47 17

4. Chemička Ústí nad Labem 12 6 2 4 49:47 26
5. TJ Spoje Praha 12 5 3 4 47:49 25
6. USK Zentiva Plzeň 12 2 6 4 48:48 22
7. BK Baník Most 12 0 2 10 30:66 14

Po třech stratech dopsáni do soupisky Baník Most „A“ hráči Kanajlo a Krtičková – současně se vyškrtávají ze soupisky družstva „B“. Dále dopsáni po třech startech do soupisek : Holeček – Kladno A a Filz – Prosek B . Současně se vyškrtávají ze soupisek družstev Kladno „B“ resp. Prosek „C“.

Po třech startech dopsáni do soupisek „A“ (B) hráči – Severová (Prosek B), Valentová (USK),
Weigner P.ml.(Most). Současně se tito hráči vyškrtávají ze soupisek nižších družstev !!!

5. kolo
Družstvo So Radotín Meteor OTEC B se stalo přeborníkem II. ligy skupina západ a získalo právo startu v baráži o první ligu ročníku 2008-2009 – GRATULUJEME !!

Družstvo BK Baník Most sestupuje pro příští sezónu do příslušného OP(KP).

Rozlosování
Kolo Datum Místo konání Domácí - Host Výsledek
Základní část
1. kolo 27.-28.10. Spoje /poř.SK Prosek / + Most So Radotín Meteor B - SK Prosek Praha B  4:4
      TJ Spoje Praha - BaC Esiko Kladno 2:6
      SK Prosek Praha B  - TJ Spoje Praha 4:4
      BaC Esiko Kladno - So Radotín Meteor B 3:5
      USK Zentiva Plzeň - Chemička Ústí nad Labem 4:4
      USK Zentiva Plzeň - BK Baník Most 4:4
      Chemička Ústí nad Labem - BK Baník Most 5:3
2. kolo 01.-02.12 Plzeň + Radotín Meteor Vinoř SK Prosek Praha B  - USK Zentiva Plzeň 4:4
      BaC Esiko Kladno - Chemička Ústí nad Labem 5:3
      Chemička Ústí nad Labem - SK Prosek Praha B  1:7
      USK Zentiva Plzeň - BaC Esiko Kladno 2:6
      TJ Spoje Praha - So Radotín Meteor B 1:7
      BK Baník Most - TJ Spoje Praha 3:5
      BK Baník Most - So Radotín Meteor B 2:6
3. kolo 15.-16.12. Spoje + Kladno So Radotín Meteor B - USK Zentiva Plzeň 6:2
      Chemička Ústí nad Labem - TJ Spoje Praha 5:3
      So Radotín Meteor B - Chemička Ústí nad Labem 6:2
      TJ Spoje Praha - USK Zentiva Plzeň 4:4
      SK Prosek Praha B  - BaC Esiko Kladno 3:5
      BK Baník Most - SK Prosek Praha B  4:4
      BaC Esiko Kladno - BK Baník Most 5:3
Finálová část
4. kolo 09.-10.02. Kladno + Plzeň BaC Esiko Kladno - SK Prosek Praha B 4:4
      So Radotín Meteor B - SK Prosek Praha B 8:0
      So Radotín Meteor B - BaC Esiko Kladno 4:4
      Chemička Ústí nad Labem - BK Baník Most 5:3
      USK Zentiva Plzeň - TJ Spoje Praha 4:4
      TJ Spoje Praha - Chemička Ústí nad Labem 3:5
      BK Baník Most - USK Zentiva Plzeň 1:7
      TJ Spoje Praha - BK Baník Most 5:3
      Chemička Ústí nad Labem - USK Zentiva Plzeň 4:4
5. kolo 05.-06.04. Radotín Meteor + Ústí n. Labem SK Prosek Praha B - BaC Esiko Kladno 2:6
      SK Prosek Praha B - So Radotín Meteor B 1:7
      BaC Esiko Kladno - So Radotín Meteor B 5:3
    BK Baník Most - Chemička Ústí nad Labem 1:7
      TJ Spoje Praha - USK Zentiva Plzeň 5:3
    Chemička Ústí nad Labem - TJ Spoje Praha 3:5
    USK Zentiva Plzeň - BK Baník Most 7:1
    BK Baník Most - TJ Spoje Praha 2:6
      USK Zentiva Plzeň - Chemička Ústí nad Labem 3:5
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2007/08

  Baráž o I. ligu + Kvalifikace do II. ligy:  3. - 4. 5.

  -
výsledky kvalifikace o postup do II. ligy
  -
výsledky baráže o I. ligu
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník