Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 

COMPO PRAHA 1. badmintonová liga

Playoff

Partner
Playoff

  Čtvrtfinále 14. - 15. 03.

Sokol Dobruška - Sokol Brno Jehnice 6:2
Sokol Radotín Meteor OTEC B - SK Prosek Praha 8:0

 




Yonex & Phoenix Zeppelin finále play off 1. celostátní ligy 2009   18. - 19. 04.

     - Sokol Meteor Praha - Radotín A vs. Sokol Meteor Praha - Radotín B     
   
5:1
 
   zápis z utkání
 
  - Sokol Dobruška vs. BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou 5:2    zápis z utkání

Zápas o 1. místo

        Sokol Meteor Praha - Radotín A vs. TJ Sokol Dobruška:  4:4, na sety 9:9, na body 332:318   zápis z utkání

Zápas o 3. místo

        BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou vs. Sokol Radotín Meteor Praha B   5:1   zápis z utkání
 

Konečná tabulka Compo Praha I. badmintonové ligy

  1. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha A
  2. Sokol Dobruška
  3. BK Deltacar Benátky nad Jizerou
  4. Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B
  5. SK Prosek Praha
  6. Sokol Brno Jehnice
  7. Astra ZM Praha
  8. SKB Český Krumlov


Baráž o I. ligu 2009/10  

   16. - 17. 05. - Astra ZM Praha

    Souhrn výsledků ve zprávách STK č. 5/09
    Zápisy z utkání

    - TJ Astra Praha ZM "A" vs. BK Tatra Kopřivnice 6:2
    - TJ Chemička Ústí nad Labem - BK Tatra Kopřivnice     6:2
    - TJ Astra Praha ZM "A" - TJ Chemička Ústí nad Labem           
 
Po dohodě obou soupeřů nehráno
pro rozhodnutý výsledek baráže!

Konečná tabulka baráže

Pořadí   Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Body
1   Chemička Ústí nad Labem 1 1 0 0 6:2 14:5 3
2   Astra ZM Praha A 1 1 0 0 6:2 13:4 3
3   BK Tatra Kopřivnice 2 0 0 2 4:12   2

   Družstva Chemičky Ústí n.L. a Astry ZM Praha A si vybojovala právo účasti v I.lize ročníku 2009/2010 – GRATULUJEME!


Základní část - tabulka po 4. kole

 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Sokol Radotín Meteor OTEC A  7 6 1 0 45 11         20
2 BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 7 6 1 0 42 14         20
3 Sokol Dobruška 7 4 1 2 37 19         16
4 Sokol Radotín Meteor OTEC B 7 2 2 3 21 35         13
5 SK Prosek Praha 7 2 1 4 19 37         12
6 Sokol Brno Jehnice 7 1 2 4 24 32         11
7 Astra ZM Praha 7 1 1 5 21 35         10
8 SKB Český Krumlov 7 1 1 5 15 41         10
   



Průběžné výsledky základní části

1. kolo
V utkání Benátky – Astra skrečovány zápasy hráče Zahrádky ve prospěch soupeřů,
hráč není na soupisce družstva (ani družstev B, C či D )!

2. kolo
Po třech startech připsáni do soupisek „A“ hráči : Hnilička (Krumlov), Jurka (Prosek) Skála M. (Dobruška).
Současně se tito hráči vyškrtávají z nižších soupisek!
STK požaduje od vrchního rozhodčího písemné vyjádření k námitkám hostů v utkání Benátky – Jehnice (kluzkost podlahy a scházející umpire).

3. kolo
Po třech startech dopsáni do soupisek družstev „A“ hráči Lukáš Kurz (Astra ZM) a Bureš Marek
(So Dobruška). Současně se tito hráči vyškrtávají ze soupisek nižších družstev!

4. kolo
Hráčka Osičková (Astra) dopsána po třech startech do soupisky družstva A a současně se vyškrtává ze soupisky nižšího družstva!
Družstvo Astra ZM Praha bude účastníkem baráže o 1. ligu 2009-2010!
Družstvo SKB Český Krumlov sestupuje pro příští sezónu do 2. ligy skup.západ!

 
 

    Datum Domácí - Hosté

Výsledky

1. kolo so 25.10. Sokol Dobruška - SK Prosek Praha

7 : 1

      Sokol Radotín Meteor OTEC B - Sokol Radotín Meteor OTEC A  0 : 8
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Astra ZM Praha 5 : 3
      Sokol Brno Jehnice - SKB Český Krumlov 6 : 2
  ne 26.10. SK Prosek Praha - Astra ZM Praha 5 : 3
      Sokol Brno Jehnice - Sokol Dobruška * 2 : 6
      Sokol Radotín Meteor OTEC A  - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 4 : 4
      SKB Český Krumlov - Sokol Radotín Meteor OTEC B 5 : 3
2. kolo so 29.11. SK Prosek Praha - Sokol Brno Jehnice 5 : 3
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - SKB Český Krumlov 7 : 1
      Sokol Radotín Meteor OTEC A  - Astra ZM Praha 8 : 0
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - Sokol Dobruška 4 : 4
  ne 30.11. Sokol Radotín Meteor OTEC B - SK Prosek Praha 5 : 3
      Astra ZM Praha - Sokol Dobruška 1 : 7
      SKB Český Krumlov - Sokol Radotín Meteor OTEC A  1 : 7
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Brno Jehnice 5 : 3
3. kolo so 3.1. SKB Český Krumlov - SK Prosek Praha 4 : 4
      Sokol Brno Jehnice - Astra ZM Praha 4 : 4
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor OTEC B 8 : 0
      Sokol Dobruška - Sokol Radotín Meteor OTEC A  3 : 5
  ne 4.1. SK Prosek Praha - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 0 : 8
      Sokol Radotín Meteor OTEC A  - Sokol Brno Jehnice 6 : 2
      Sokol Dobruška - SKB Český Krumlov 7 : 1
      Astra ZM Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC B 3 : 5
4. kolo so 7.2. Sokol Radotín Meteor OTEC A  - SK Prosek Praha 7 : 1
      Sokol Dobruška - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 3 : 5
      Sokol Brno Jehnice - Sokol Radotín Meteor OTEC B 4 : 4
      Astra ZM Praha - SKB Český Krumlov 7 : 1

   Obvyklé začátky utkání základní části - sobota 13:00, neděle 10:00
   -
adresy hracích míst
   - další informace o systému soutěže si přečtěte v Rozpisu soutěží 2008/09


 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník